Elimle boşalttım ertesi gün hapı aldım hamile kalır mıyım

Selindee

Üye
Üye
Elimle boşalttım ertesi gün hapı aldım hamile kalır mıyım
Kızlar size sorum şu adet oldum 3. Günü üstümde kot pantolon içinde külot ve ped vardı asla çıkarmadım ustumden erkek arkadaşımı elimle boşalttım ama sonra elimi sıvı sabunla yıkadım hemen vajinama degdirmedim olaydan bı gün sonra ertesi72 diye bı hap içtim olay olalı tam bı hafta oldu olaydan 6 gün sonra kahvrengi ve kanlı akıntı geldi az miktar bu yerleşme kanaması olabilir mi şuan adetime tam 23 gün var yumurtlama gunume de şuan 3 gün var sizce bu ertesi72 hapının yan etkisi olabilir mi nolur yardım edin

Kızlar size sorum şu adet oldum 3. Günü üstümde kot pantolon içinde külot ve ped vardı asla çıkarmadım ustumden erkek arkadaşımı elimle boşalttım ama sonra elimi sıvı sabunla yıkadım hemen vajinama degdirmedim olaydan bı gün sonra ertesi72 diye bı hap içtim olay olalı tam bı hafta oldu olaydan 6 gün sonra kahvrengi ve kanlı akıntı geldi az miktar bu yerleşme kanaması olabilir mi şuan adetime tam 23 gün var yumurtlama gunume de şuan 3 gün var sizce bu ertesi72 hapının yan etkisi olabilir mi nolur yardım edin
Yahu birleşme olmadan hap niye içiyorsun olabilir sonuçta hormonal bi ilaç

Adetimin üçüncü günüydü dorduncu günü içtim o hapı şimdi de hapı iceli bı hafta oldu iki gündür kahvrengi kanlı lekelenme gibi geliyordu şimdi ise koyu kırmızı et parçası geldi uzun solucan gibi ağrı sızı yok
Adetlisin neden içiyorsun bünyeni şaşirtıyosun şikayetlerin ilaç kaynaklı olabilir

Aaaa yine selin vaz geçmiyor anam vaz geçmiyor gebe kalana kadar devam et kızım öpüş ertesi gün hapı al düşün onun için de al :)

Geri