Ella hapı içtikten sonra hamile kalınır mı ?

Yksl

Üye
Üye
Ella hapı içtikten sonra hamile kalınır mı ?
Merhaba:

Lütfen bana cevap vermisiniz. Ben 8 Şubat'ta ilişkiye girdim. Yumurtlama orta derecede uygulamada öyle yazıyordu. Yanlışlıkla içine şey eti amahemn tuvalete gittim birazı aktı ama ne kadar olsada içinde kalmıştır. Bir gün sonra pembe kahverengi akıntı geldi. Geçti sonra. 4,5 gün sonra Ella kullandim. Ella kullandıktan sonra benden beyaz akıntı geldi ama şu gibiydi şuan belimde çok hafif bı ağrı var lütfen bana yardımcı olun kafayı yiyeceğim bunu dusunmekden alikoyamiyorum kendimi.. Lütfen bana bilgisi Olan cevap versin...

Keşke ella hapını 72 saatte kullansaydınız. Bu hapı kullandıktan sonra adet olmadınız mı ? Şubatın 8 ilişkiden bahsetmişsiniz. En son adeti ocakta mı oldunuz kaçında oldunuzz şubatta ne zaman adet olacaksınız yazabilir misiniz lütfen ?

Keşke ella hapını 72 saatte kullansaydınız. Bu hapı kullandıktan sonra adet olmadınız mı ? Şubatın 8 ilişkiden bahsetmişsiniz. En son adeti ocakta mı oldunuz kaçında oldunuzz şubatta ne zaman adet olacaksınız yazabilir misiniz lütfen ?

27 ocakda oldum en son 24 Şubat'ta bir sonra ki reglim

Yani daha 10 gün reglime. Bu kadar çabuk yerleşme olur mu ilişkiden bir gün sonra pembe kahverengi akıntı oldu bu kadar cabuk olur mu ki

Yerleşme kanamasına 6-12 arası diyor benim bunun sebebi acaba bu aralar akıntım çok fazla , kokulu ve kaşıntılı oluyordu ondan kaynaklı olabilir mi ki beni korkutan ilk defa böyle oldu bide ilişkiden sonra ?

Bu aşamada yapılacak hiç bir şey yok yerleşme de kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir net şu kadar gün diyemeyiz bekleyeceksiniz yapacak bir şey yok malesef üzgünüm...

Hayır adetinize on gün var boşuna test yapmayın, Yerleşme kanaması değildir sizinkisi ben hamile olduğunuza inanmıyorum. Girişte vs zorlanma oldu ise bir iki damla pembemsi kan gelmiştir. Her böyle gelen kan yerleşme kanaması değildir ki adetinize 2 3 gün kala yapın testi daha erken sonuç alamazsınız.

Evet girişte bu ağrı oldu ama biz kaygan değil diye düşündük. Vede o an kan geldi mi bilmiyorum dikkat etmedik bir gün sonra pembesi kan geldi
Hayır adetinize on gün var boşuna test yapmayın, Yerleşme kanaması değildir sizinkisi ben hamile olduğunuza inanmıyorum. Girişte vs zorlanma oldu ise bir iki damla pembemsi kan gelmiştir. Her böyle gelen kan yerleşme kanaması değildir ki adetinize 2 3 gün kala yapın testi daha erken sonuç alamazsınız.

Geri