Ella hapi ve (ters ilişki) yardımınıza ihtiyaçim var

M

Mervesez

Forum Okuru
Ella hapi ve (ters ilişki) yardımınıza ihtiyaçim var
sevgilim ile araçta ters ilişkiye girdik boşalma sırasında kendini çekerken boşalma makatin üstüne oldu ıslak mendil ile sildim 5dk sonra sıcak su ile sildim tam 22saat sonra eczaneden ella hapı alıp kullandım ilk gün kahverengi yada beyaz bi akıntım oldu ilacın hiçbir yan etkisi olmadı 12.04.2017 adet tarihin iken bügün 15.04.2017 halen adet olmadım gögüslerde şişme halsizlik belirtileri akşamları oluyor değerli yorumlarinşz bekliyorum

Makat bölgesinde vajina bölgesine akma durumu olma ihtimaline karşı elma hapı kullandık spermler haraketli oldukları için

Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Makat içine değil dışına boşalma olmuş. Spermler vajina içine sızma yaparsa hamilelik söz konusu olabilir. Adetinizde gecikme olursa test yaparsınız.Ertesi gün hapları gebelikten % 100 korumaz. Güvenirliği %85-90 dır. Cinsel yönden aktif bireylere gebelik planları yoksa uygun bir doğum kontrol yöntemi tercih etmelerini öneriyoruz.

Sühan ella hapı kullandım bügün 3.gün gecikmeli durumda içeri sızıp sızmadigini bilmediğimiz için ella ertesi gün happi kullandık ama halen adet olmadım 12/03/2018 geçen ayki adet tarihin bu ay 15/04/2018 halen olmadim

Sevgilimle sürtünme ilişki yaşadık bakireyim ve regl oldum. Yerleşme kanaması iki üç damlaymış ben üç dört ped dolduracak kadar oldum adet bitiminde kahverengi lekelenmem oldu ve
Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Makat içine değil dışına boşalma olmuş. Spermler vajina içine sızma yaparsa hamilelik söz konusu olabilir. Adetinizde gecikme olursa test yaparsınız.Ertesi gün hapları gebelikten % 100 korumaz. Güvenirliği %85-90 dır. Cinsel yönden aktif bireylere gebelik planları yoksa uygun bir doğum kontrol yöntemi tercih etmelerini öneriyoruz.

midem bulanıyor. Hamile olma ihtimalim var mı?

Sevgilimle sürtünme ilişki yaşadık bakireyim ve regl oldum. Yerleşme kanaması iki üç damlaymış ben üç dört ped dolduracak kadar oldum adet bitiminde kahverengi lekelenmem oldu ve

midem bulanıyor. Hamile olma ihtimalim var mı?

Lütfen farklı farklı bölümlere sürekli aynı soruyu yönlendirmeyin. Daha önce sorunuzu yanıtladık.

Geri