Ella kullandım adet oldum sonraki beklenen adetim gelmedi Hamilemiyim ?

M

Minikoala

Forum Okuru
Ella kullandım adet oldum sonraki beklenen adetim gelmedi Hamilemiyim ?
Arkadaşlar merhaba çok zor durumdayım ella ertesi gün hapını 2 ay önce 1 saat sonra kullandım fakat boşalma gibi bi durum yok menisi vajen dudağına değdiği için tedbir amaçlı. Sonrasında tam adet tarihimde adetimi aynı şekilde oldum fakat sonraki ay olamadım ve üzerinden 10 gün geçti ilk ay adet olupta sonrasında geçikmesiyle hamile olma ihtimalim varmıdır lütfen yardımcı olun.

hamilemiyim gebelik mekanı.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, ella kullanımı sonrası beklenen mens gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. Gecikmeniz başka bir neden den dolayı olabilir. Bu tür ilaçlar mens döngüsünü değiştirebilir. Kuşkunuzun netlik kazanması açısın dan gebelik testi yapın ve gecikmeniz için hekime görünüp muayene olun.

Hocam bende ella içtim 1 ay önce 24 ünde ara kanamam oldu sonra 28inde tam adet oldum bu ayda 22 sinde adet oldum fakat adet bitiminde kahverengi kanamam oldu daha sonrada krem rengi oldu birdaha da olmadı hamilemiyim

Hocam bende ella içtim 1 ay önce 24 ünde ara kanamam oldu sonra 28inde tam adet oldum bu ayda 22 sinde adet oldum fakat adet bitiminde kahverengi kanamam oldu daha sonrada krem rengi oldu birdaha da olmadı hamilemiyim

3 defa mensiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil.. Mens bitiminde kahverengi lekelenme olabilir bu normaldir.

Merhaba. Geçen ay ertesi gün hapı kullandim. Adetim de her hangi bir sıkıntı olmadı. Gününde geldi. Şimdi adet zamanım ama adet olamadım. İkinci ay da ertesi gün hapı gecikme yapar mı. Bu arada korunarak ilişkiye girdik. Gebelik testi yaptim. Negatif çıktı. Ultrasonda bisey cikmadi. Kan testi sonucunu bekliyorum. Endiseleniyorum

Merhaba. Geçen ay ertesi gün hapı kullandim. Adetim de her hangi bir sıkıntı olmadı. Gününde geldi. Şimdi adet zamanım ama adet olamadım. İkinci ay da ertesi gün hapı gecikme yapar mı. Bu arada korunarak ilişkiye girdik. Gebelik testi yaptim. Negatif çıktı. Ultrasonda bisey cikmadi. Kan testi sonucunu bekliyorum. Endiseleniyorum

Merhaba , verdiğiniz bilgilere göre gebe değilsiniz. Ertesi gün hapları adet döngüsünü etkileyebilir. Uzun süreli gecikme yaşarsanız bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

Ella ertesi gün hapı kullandım ve içe boşalma fln olmadı. İki gün sonra kanama oldu ve adetime 2-3 gün var ve bazen bu günlerde adet olabiliyorum. Yani değişken.. Adet mi oldum yoksa ilacın etkisi mi yardımcı olur musunuz lütfen

Ella ertesi gün hapı kullandım ve içe boşalma fln olmadı. İki gün sonra kanama oldu ve adetime 2-3 gün var ve bazen bu günlerde adet olabiliyorum. Yani değişken.. Adet mi oldum yoksa ilacın etkisi mi yardımcı olur musunuz lütfen

Selamlar kübra malesef adet oluyorunuz tabiki bu durum ertesi gün hapının etkisi olabileceği gibi normal adet te oluyor olabilirsiniz. Ama adet oluyorsunuz hamilelik vs de yok bilginiz olsun.

Geri