Ella kullandım adet oldum sonraki beklenen adetim gelmedi Hamilemiyim ?

Merhaba. Ben 30 ağustosta ella hap aldım 45dk içinde. Adetim normalde ayın 9-10u gibi olur. 5 eylülde kanamam oldu 2gün yoğun oldu şimdi ise lekelenme tarzında. Acaba adet kanı mı anlamadım. Böyle bir durumda hamilelik söz konusu olur mu? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Ertesi gün hapları % 100 gebelikten korumaz güvenirliği % 85 -90 dır. Şüpheli ilişki sonrası kısa sürelide olsa adetiniz gerçekleşmiş gebe olduğunuzu düşünmüyorum ama tedbiren gebelik testi yapın

Ertes 72 kullandım, ilk adetim tam vaktinde oldu ama 2.si 1 hafta gecikti hamile olma ihtimalim var mıdır lütfen yardımcı olun

Arkadaşlar merhaba çok zor durumdayım ella ertesi gün hapını 2 ay önce 1 saat sonra kullandım fakat boşalma gibi bi durum yok menisi vajen dudağına değdiği için tedbir amaçlı. Sonrasında tam adet tarihimde adetimi aynı şekilde oldum fakat sonraki ay olamadım ve üzerinden 10 gün geçti ilk ay adet olupta sonrasında geçikmesiyle hamile olma ihtimalim varmıdır lütfen yardımcı olun.
Şuan bende de aynı durum var çok korkuyorum, siz hamile misiniz?

ella aldım 20 saat sonra , adetime 2 hafta vardı ve o süreye kadar hiç kanama olmadı sancı oldu ama adetimi tam gününde oldum 5 gün sürdü sonra akıntılarım hafif sarımsı devam etti ve şimdi yani adetimden 1 hafta sonra yine adet oldum kahverengi lekelenme ile birlikte , acaba ilacın etkisimi dir yardımcı olur musunuz , neden adet olmuş olabilirim tekrar , adet takvimime göre 1 hafta sonra olacaktım ?

ella aldım 20 saat sonra , adetime 2 hafta vardı ve o süreye kadar hiç kanama olmadı sancı oldu ama adetimi tam gününde oldum 5 gün sürdü sonra akıntılarım hafif sarımsı devam etti ve şimdi yani adetimden 1 hafta sonra yine adet oldum kahverengi lekelenme ile birlikte , acaba ilacın etkisimi dir yardımcı olur musunuz , neden adet olmuş olabilirim tekrar , adet takvimime göre 1 hafta sonra olacaktım ?

Daha önce bu sorunuzu farklı isim ve başlık altından yanıtlamıştık. Soru tekrarı yapmayın. Adetiniz şüpheli ilişki sonrası gerçekleşmiş gebe değilsiniz . Ara kanama ertesi gün hapı kaynaklıdır. Gebelik kuşkunuzu atamıyorsanız gebelik testi yapın.

Daha önce bu sorunuzu farklı isim ve başlık altından yanıtlamıştık. Soru tekrarı yapmayın. Adetiniz şüpheli ilişki sonrası gerçekleşmiş gebe değilsiniz . Ara kanama ertesi gün hapı kaynaklıdır. Gebelik kuşkunuzu atamıyorsanız gebelik testi yapın.

üzgünüm , telefondan yazmıştım ve yanıtı göremedim ,
amacım meşgul etmek değil , şimdi daha düzgün net şikayetimi belirtmek için siteye girdim ,
teşekkür ediyorum çok sağolun

Merhaba, ilişkiden 3 gün sonra hap kullandım hapın hiçbir yan etkisini görmedim normalde kanama ağrı yapardı. Adetim 20 gün gecikti 5 gün önce doktora gittiğimde kan testim negatif çıktı ve ultrosonda bişey gözükmedi doktor tarlusol verdi ama kullanmadım sizce geç döllenme olabilir mi ? Gebelik var mıdır yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba bende ilişkiden 3 gün sonra Ella kullandım normalde kanama ve ağrı yapan ellanın hiçbir yan etkisini görmedim adetim 15 gün gecikti doktora gittim ne kanda bişey çıktı ne ultrosonda şuan gecikmemin 20. Günü geç döllenme olabilir mi hamile kalabilir miyim

Merhaba, ella kullanımı sonrası beklenen mens gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. Gecikmeniz başka bir neden den dolayı olabilir. Bu tür ilaçlar mens döngüsünü değiştirebilir. Kuşkunuzun netlik kazanması açısın dan gebelik testi yapın ve gecikmeniz için hekime görünüp muayene olun.

Merhaba bende ilişkiden 3 gün sonra Ella kullandım normalde kanama ve ağrı yapan ellanın hiçbir yan etkisini görmedim adetim 15 gün gecikti doktora gittim ne kanda bişey çıktı ne ultrosonda şuan gecikmemin 20. Günü geç döllenme olabilir mi hamile kalabilir miyim

Geri