3 hafta önce ilişkiye girdim ardından ella aldım kusma ishal olmadı bu ay adet olmadım 5 gün geçti hamilemiyin

Ella gebelikten % 100 korumuyor . Bu hapı kullanıp gebe kalanlar mevcut .Gecikmeniz ya gebelik yada ilaç kaynaklı tedbiren gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

slm nişanlımla ilişkiye girdik ardından ella hap aldım 14 gün önceydi adetimi oldum 4 gün sürdü bu normalmi hamilelik riski kalktımı

Merhaba, şüpheli ilişki sonrası beklenen döneminiz gerçekleşmiş. Bu durum da gebeliğin söz konusu olmadığını belirtelim. Kuşkunuzu gidermek adına test yapabilirsiniz.

korunmasız ilişkiye girdim hemen 4 saat sonra ella yuttum adetim 2 gündür gelmiyor gecikti hamilemiyim?

Merhaba, sorunuza benzer sorularda hep belirtiyoruz . Ella gebelikten % 100 korumaz güvenirliği %85-90 dır. Ella kullanıp gebe kalanlar mevcut. Gecikmeniz ya ilaç yada gebelik kaynaklı . Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise gebelik testi yapın.

ilişkiye girdim ella aldım 2 defa adet oldum karnım şiş hamile kalma olasılığım varmı?

geçen ay ella kullandım adet oldum 6 gün sonra bu ay adetim 2 gün geçti sizce hamilemiyim ne yapmam lazım??

Merhaba, şüpheli ilişki sonrası ella almışsınız ve 6 gün sonra beklenen mensiniz gerçekleşmiş. Bu durumda gebe olmadığınızı belirtelim. Gecikmeniz muhtemelen ilaç yada stres kaynaklı. Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise tedbiren gebelik testi yapın ve sonuca göre hekime görünün..

Geri