Korunmasız ilişki sonrası gebelikten korunmak için kullanılan ella hap % 100 koruma sağlamaz . İlacı kullandığı halde gebe kalanlar vardır. Gecikmeniz ya ilaç yada gebelik kaynaklı bu durumda gebelik testi yapmanız faydanıza olacaktır.

ella hap , ella hap yan etkileri , ella kullandım hamileyim , ertesi gün hapı kullananlar kadınlar , ella kullananlar adet gecikmesi , ella hap fiyat 2018 , ella hap nedir , ella zararları

Kızlar bu ella hap varya sanıldığı gibi kesin olarak hamilelikten korumuyor. Ben bu hapı kullandığım halde hamile kaldım. İlacı kullandıktan 3 gün sonra küçük bir kanama oldu bir ped kirlendi bende adet oldum sandım meğersem adet olmamışım :( Demem oki aman dikkatli olun hamile kalmak istemiyorsanız bir sürü doğum kontrol yöntemi var bunlardan birini tercih edin. Ve ella kullandıktan sonra adet olsanız dahi mutlaka gebelik testi yapın kanama yanıltabilir .Bu arada arkadaşlar ella ertesi gün hapının fiyatını merak ediyorsanız

Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 66.53 TL
Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Hariç ) 61.60 TL
Sene İçindeki En Yüksek Fiyatı 66.53 TL
Ortalama Fiyatı 65.05

Merhaba, normal adet düzenim ayın 8inde. Bu ayın 7sinde sevgilimle ilişkiye girdik ve ertesi gün kanamam hala yoktu. Korunmadığımız için Ella hapından içtim. Aradan 2 gece geçti ve kanamam hala yoktu. Tekrar birliktelik yaşadık fakat içime boşalmadı. Bugün ayın 28i ve ben hala regl olmadım. Hamilelik riski var mıdır? Eğer varsa bunu nasıl önleyebilirim?

Korunmasız yaşanan her birliktelik gebe kalma açısından risktir. Ella kaynaklıda adet gecikmesi yaşıyor olabilirsiniz. 1 hafta içinde adetiniz gerçekleşmez ise gebelik testi yapın.

Evet hamile olabilirsiniz. Ayrıca gecikmeniz ilaç kaynaklı da olabilir. Ertesi gün hapları gebelikten % 100 korumuyor. Bu ilacı kullandığı halde gebe kaldığını rapor edenler olmuştur. Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapmanızı öneriyorum..

Evet hamile olabilirsiniz. Ayrıca gecikmeniz ilaç kaynaklı da olabilir. Ertesi gün hapları gebelikten % 100 korumuyor. Bu ilacı kullandığı halde gebe kaldığını rapor edenler olmuştur. Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapmanızı öneriyorum..

slm ilşkiden sonra ella aldım 9 gün sonra adet oldum gününde 5 gün sürdü hamilelik olaslıım varmı

geçen ay ilişkim oldu ella hap aldım bu ayın 12si adet olacaktım olmadım hamile olabilirmiyim?

Geri