İlacı aldıktan sonra kusma ve ishalin gerçekleşmesi ilacın etkinliğini düşürür. Ella hap gebelikten % 100 korumuyor . Gebelik testi sonucunuz gebelik lehine görünüyor ancak idrardan yapılan gebelik testleri hatalı sonuç verebiliyor. Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yaptıramıyorsanız bir kaç tane idrardan gebelik testi yapabilirsiniz.

14 şubatta ilişkim oldu ella hap yuttum ishal olmadım kusmada olmadı adetimi zamanında oldum ama sanki karnım şiş ve sürekli gegirmem var acaba hamile kalmış olabilirmiyim

Şüpheli ilişki sonrası döneminiz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Belirttiğiniz septomlar sindirimle alakalı .Gebelik şüphenizi gidermek için gebelik testi yapabilirsiniz.

sürtünmeli bir ilişki yaşadım içime girme olmadı ama vajinamın etrafına boşalma oldu ella hap yuttum 9 gün sonra adet oldum ama nedense kendimi hamile hissediyorum karnım şiş gibi sizce ihtimal varmıdır

Şüpheli ilişki sonrası adetinizin gerçekleştiğini belirtmişsiniz bu durumda gebelik söz konusu değildir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

ocak ayında ilişkim oldu ella yuttum 3 defa adet oldum gögüslerim ve belim çok ağrıyor adet olmama rağmen hamilelikten şüpheleniyorum sizce durum nedir

Şüpheli ilişki sonrası 3 defa regliniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir, gebelik kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

ocak ayında ilişkiye girdim ella yuttum 3 defa adet oldum ama sanki karnım şişiyor hamile olma olasılığım varmıdır?

ocak ayında ilişkiye girdim ella yuttum 3 defa adet oldum ama sanki karnım şişiyor hamile olma olasılığım varmıdır?

Verdiğiniz bilgilere göre şüpheli birliktelikten sonra 3 defa adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Karın şişliğiniz sindirimle alakalı bir durum olabilir. Gebelik kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz

bir ilişkim oldu ve ella kullandım adetim zamanında geldi gebelik testi yaptım sonuç negatif ama hala endişeliyim hamile olmam mümkünmü?

Geri