Şüpheli ilişki sonrası döneminiz gerçekleşmiş, akabinde gebelik testi yapmışsınız sonuç negatif çıkmış bu durumda gebelik söz konusu değildir.

Iyı günler gecen ay ella kullandı eşim aynı ay içerisinde 2 kez adet oldu, sonra ki ay yani şu an içinde bulunduğumuz ay adeti 10 gün gecikti iki kez idrar test yaptık negatif çıktı. Bu durum normal mi

Iyı günler gecen ay ella kullandı eşim aynı ay içerisinde 2 kez adet oldu, sonra ki ay yani şu an içinde bulunduğumuz ay adeti 10 gün gecikti iki kez idrar test yaptık negatif çıktı. Bu durum normal mi
Ella kullanımı sonrası 2 defa adet kanaması gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değil. Eşinizin bir kaç gün içinde dönemi gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına muayene olsun.

Şüpheli ilişki sonrası iki defa adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Bir ay önce ilişkiye girdikten 1 saat sonra ella kullandım.adetim normal gününde geldi.bittikten 3 gün sonra 2 3 gün süreli lekelenme tarzı kanama oldu ve bitti.hamilelik ihtimali var mıdır?

Bir ay önce ilişki sonrası ella kullandım (1 saat sonra.) 15 gün sonra yani tam gününde adet gördüm. Bittikten 3 gun sonra lekelenme seklinde 2 3 gun sureli az bi kanama oldu. Normalmidir gebelik ihtimali varmi

Nisanlimla bir birliktelik yasadik icime bosalmadan geri cekti birliktelikten 4 gun sonra bi ella hap ictim sonra tekrar birliktelik oldu o birliktelikten 3 gun sonra bi daha ella ictim icime bosalma olmadiginada eminim. Adetim 11 gun gecikti ve hala olmadim hamile olma olasiligim var mi

Nisanlimla bir birliktelik yasadik icime bosalmadan geri cekti birliktelikten 4 gun sonra bi ella hap ictim sonra tekrar birliktelik oldu o birliktelikten 3 gun sonra bi daha ella ictim icime bosalma olmadiginada eminim. Adetim 11 gun gecikti ve hala olmadim hamile olma olasiligim var mi
Neden içtiniz o halde ? Hormonlarla oynuyor bence bir daha kullanmayın boşalma olmadıysa nasıl hamile kalcaksiniz?

Cinsel yönden aktifseniz ella dışında daha uygun bir doğum kontrol yöntemi uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Ertesi gün hapları birden fazla kullanıldığında hormonları etkiler ve olumsuz sonuçlar doğurabilir. Gecikmeniz muhtemelen ella kaynaklı ancak ejakülasyon olmasa dahi zevk suyuyla gebe kalmak mümkün olduğundan tedbiren gebelik testi yapmanızı öneriyoruz.

Geri