3 gün sonra ella kullandım ve reglim 10 gün geçti 3 kez idrar testi yaptım negatif bu kadar gecikme yaşanabilir mi ve regl olucakmış gibi de hissetmiyorum. Kist vb şeyler de mevcut değil fakat genel kontrol dışında bu durum için doktora danışmadım.ayrıca kasıklarda,yumurtalıklarda ve belde de ağrı mevcut . ihtimal var mı sizce
Regl oldun mu sonra nasıl düzeldi

iki gün önce ilişkiye girdim dün ella kullandım adetime 19 gün var çok stresliyim ve ağlama krizleri yaşıyorum bu ellanın etkisimidir 5 aya kadar adet düzensizliği yapabildiğini söylüyorlar adetim gecikirmi

Ella beklenen adetinizi 1-2 hafta geciktirebilir. Muhteviyatından dolayı ruh halinizde değişiklikler olması normal. Ayrıca sürekli belirtiyoruz ella gebelikten % 100 korumuyor adetinizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yapınız.

geçtiğimiz ay içerisinde birliktelik yaşadım boşalma işlemi gerçekleşti ertesi gün ella kullandım şimdilerde 4-5 gün gecikmedeyim adet olmam gerekiyor fakat belirtileri var (şişlik ve ağrı) kanamam yok

Ella kullandığınıza göre gecikme yaşamanız normal bir hafta içinde adet olmaz iseniz lütfen doktorunuz ile konuşunuz. Ama olacaksınız sıkıntı yapmayın.

Merhabalar 8 haziranda adet oldum 14 haziranda da eşimle korunmasız ilişki oldu takriben 2-3 saat içinde ella hap içtim. Ama bu ay adetim 4 gün gecikti ama sanki adet olacakmışım gibi tüm emareler var ama yine de tedirginim hamile olma ihtimalim var mı yoksa gecikme haptan mı kaynaklı

Merhabalar 8 haziranda adet oldum 14 haziranda da eşimle korunmasız ilişki oldu takriben 2-3 saat içinde ella hap içtim. Ama bu ay adetim 4 gün gecikti ama sanki adet olacakmışım gibi tüm emareler var ama yine de tedirginim hamile olma ihtimalim var mı yoksa gecikme haptan mı kaynaklı

Yani siz hamile olmamak adına olması gerekeni yapmışsınız. Ella hapları sizi hamilelikten yüzde yüz korumasa da yakın şekilde koruyacaktır. Ha benim adetin neden gecikti adet olacağım ama olmamışım diyorsunuz. Her şey psikolojik durumunuz ile alakalı bunu unutmayın. Psikolojik olarak ya hamileysem dediğiniz her gün adetiniz gecikir. Açıkçası hamile olduğunuzu kesinlikle düşünmüyorum. Bu hap çok fazla gecikme yapmaz kanama yapabilir ama bugün yarın olursunuz mrk etmeyin lütfen.

Yani siz hamile olmamak adına olması gerekeni yapmışsınız. Ella hapları sizi hamilelikten yüzde yüz korumasa da yakın şekilde koruyacaktır. Ha benim adetin neden gecikti adet olacağım ama olmamışım diyorsunuz. Her şey psikolojik durumunuz ile alakalı bunu unutmayın. Psikolojik olarak ya hamileysem dediğiniz her gün adetiniz gecikir. Açıkçası hamile olduğunuzu kesinlikle düşünmüyorum. Bu hap çok fazla gecikme yapmaz kanama yapabilir ama bugün yarın olursunuz mrk etmeyin lütfen.
Çok teşekkür ederim

Hocam kolay gelsin. Nişanlımla bir ilişki yaşadık 3 gün önce. yaşadıktan sonra 1-2 saat içinde ella hap kullandı. Bugün veya yarın adet olması gerekiyor , eğer yarında olmazsa test yapmali mıyız? Son adet tarihi 20 haziran

Geri