elma sirkesi içerek zayıflayanlar

Arkadaşlar ben bir bardak ılık suyun içine 2 çorba kaşığı elma sirkesi ve 1 tatlı kaşığı bal koyarak 1 ay denedim. ayrıca her akşam yemekten sonra 1 saat spor yaptım. (özellikle her gün 100 mekik çekmeye dikkat ettim. karnınız acıyana kadar mekik çekin biraz nefes alıp dinlenin tekrar mekik çekmeye devam edin. birde sırtüstü yere yatarak tek bacağınızı yorulana kadar yukarı aşarı hareket ettirin daha sonra aynı hareketi diğer bacağınızda deneyin. birdeyüzüstü yatarak yapın bu hareketi.) (SPOR SALONUNA GİDERKEN YAPIYORDUM BU HAREKETLERİ HOCAM TAVSİYE ETMİŞTİ ÇOK İŞE YARIYOR.) Ben bunları yaparak 1 ayda 6 kg. verdim. karnım düm düz oldu resmen. hiç kilo veremeyen ben kendime çok şaşırmıştım.

BUNLAR BİRLEŞTİĞİNDE AYDA 6 KG. VERMEK HİÇTE ZOR DEĞİL. SADECE AKŞAM YEMEĞİNDEN SONRA 1 SAAT SPOR YAPARAK VE GECE YATMADAN ÖNCE ILIK SU-BAL-ELMA SİRKESİ KARIŞIMINI İÇEREK.

ben bir aydır kullanıyorum ama aktarlardan aldım ve 40 günün sonunda 13.200gr gitmiş süper 3 öğün deneyin

bende on gundur felan denıyorum bıraz verdıgımı cevremdende soluyorlar br haftasonra tartılacam bakalım ınsallah verrm 10-15 kılo vermem gereklı

Geri