Eltilerine gıcık olanlar Fan club

Merhabalar. Benim iki tane eltim var biri 16 yaş büyük bendeden biride 6 yaş büyük.Biz ailecek toplandığımızda eltilerim beni aralarına almıyorlar her iyi niyetle söylediğim lafta kötüye yorumluyorlar ya da hiç astarmıyorlar beni hiç umursamıyorlar beni çok üzülüyorum.Benim buralarda kimseyim yok gurbetçiyim Kur'an günümde de gelmediler bahane uydurdular.Bi de biri birilerini övüyorlar son zamanlar kendilerin güzelliğini çok dile getiriyorlar keşke içi de güzel olsaydı ama ....Bana yardim edin birşeyleri yazın lütfen okadar kendimi kötü hissetyorumki bazen neden evlendim yada keşke ölseydim belki ozaman herkes rahatlar hiç kimseyim yok dertleşicek kimseydim yok kayinvalidem onlar varken onlara daha çok ilgi gösteriyor bana az onlar yokken benle normal sohbet ediyor kendimi çok kötü hissedyorm

kızlar benim 3 eltim var 3'ü de bana düşman sank ben onlara bayılıyorum Allah onları kahretsin

ben sinir oluyorum eltime gıcık biri soğuk nevale yaz tatili geleceğine yakın hiç arayıp sormayan karı kalacak yeri dar olan annesinin evine sığamadıkları için yani sırf menfaat bizde kalıyor hiç iş yapmaz odun gibi oturur hizmet bekler ayyyyy valla bazen nefret bile ediyorum

benım eltım ıyıdı baslarda aramız ben kızkardesımden asla ayırt etmezdim konusrduk gıderdık gelırdık ama kıskandıggını fark ettım ve mesafe lı oldum benım esımle sıkıntılarımı bılırdı benı kendı esıyle mutluluğunu kıskandrmaya başladı ve bunu ozellıkle bana yasıtyodu aklıma bole sey asla gelmezdı kardesım gıbı gordugum kaynımı bırden sankı kumasıyım da olemıs gıbı davranmaya başladı ve benı budurm cok rahatsz ettı halada ole yapıyor herkes evı ayrı yuvası ayrı ben mutlu olmalarndan mutlu olurum onn benım esmle kotu olmamdan demekkı mutlu oluyo bu cok iğrenç sabahları kalkar bılerek gurultu yapar cocugm sesıne uyanır bende ole esım benı savnmuyor esı onu cok savunuyor bende kafayı yıcem he kızla uğraşmıyorum ama ugrassam patlar ole bı amacım yok zaten ben ondan ustunum kı kısknıyor benı yeterince buda ona yeter ve güzel olmamda sorun yrtıyo maalesef ole derler eltıler arasnda guzellık cekılmezlıgıde oluyormuş duydum ama gercektn sıkıntılıııııı bı durumdaym

Arkadaşlar merhaba en iyisi mesafeli görüşmek aynı evde iseniz en iyisi kendisiyle uzlaşarak güzelce konuşmak mesela kendisine bak yüz yüze bakıyoruz akrabayız ben senin kötülüğünü istemem eminim sende benim istemezsin benle aynı fikirde olmayabilirsin ama birbirimize saygı göstermek zorundayız vs. gibi anlamıyor yada konuşamıyorsanız kendi halinde bırakın o yokmuş gibi davranın bu kişi görümce kaynanada olsa en güzeli Allah a dua edin ne diyeyim hayat zor insanlar artık birbirine tahammül edemiyor yada kıskançlık var neyi paylaşamıyoruz Allah yardımcımız olsun:(:kiamam:

Geri