Eltilerine gıcık olanlar Fan club

Keşke eltim olsaydi ama malesef kocamin hiç kardeşi yok

şu an en küçük eltimle konuşmuyoruz elimden geldiğince eltilerime karşı iyi davranmaya çalışıyorum ama yakın çevremde çok iyi biliyorki resmen kıskanılıyorum hasetlik yaptıklarını zaten bende biliyorum son örneğini küçük eltimde gördüm tutarsız hareketleri var sürekli bişeyleri bahane edip benimle tartışma yoluna gidiyor yıllardır onu alttan alıyorum kırılsam gücensem dile getirmiyorum ama sürekli bunları dile getiriyor sanki alınan gücenen tek bir o ... ilk kez alttan almadım benimde artık tahammül sınırım aşmış kendini alttan almayınca cephe aldı bana görüşmüyoruz gayette memnunum kafam rahatladı valla :D:D

bende eltilerimi hiç sevmem . 6 eltim var hepside biribirinden gıcık .kafa yapılarımız uymuyor zevklerimiz,kültürlerimiz çok farklı . aşırı derece beni kıskanıyorlar hep bir rağbet içindeler. aldığım kıyafetten gittiğim tatile kadar kıskanıyorlar. çocuğum olmadığı için şimdi bu yönümden vurmaya çalışıyorlar. kendi akıllarınca bir eksiklik. o kadar geri zekalılarki aile saadetini çocuğa bağlıyorlar. sanki kendi çocuklarından hayır görmüşlerde. benim yaşam tarzım kültürüm onları delirtiyor bende onların delirmesin keyif alıyor ve takmıyorum. daha eltisini seven bir Allahın kulunuda görmedim.bu eltiler neden bu kadar itici ve sevimsiz olur anlamış değilim.

Valla daha eltisiyle anlaşan tek Allahın kulunu görmedim.Benimde eltilerim var aramız hiç iyi değil.Aşırı kıskançlar. Bir dönem sürekli söz düellosu yapardık.Başedemiyeceklerini anladıkların da pes ettiler.Şimdi konuşmuyoruz küseli 3 yıl oldu.Kafam kulağım rahat valla :D

Beni eltimle sürekli olarak kıyaslıyorlardı. Bunun burası böyle onunki öyle felan diye . Böyle böyle derken eltimle iyice soğuduk hatta olay saç saça baş başa kavgayla son buldu

Geri