Eltilerine gıcık olanlar Fan club

benim eltim geçen telefonda benim oğlana diyor ki hangi yemekleri seviyorsun gelince onu yapayım...daha yeni ya milletin gözüne girmeye çalışıyo...Benim oğlanda içli köfte severim dedi:D
Yapamaz ki hahaha

benim eltim geçen telefonda benim oğlana diyor ki hangi yemekleri seviyorsun gelince onu yapayım...daha yeni ya milletin gözüne girmeye çalışıyo...Benim oğlanda içli köfte severim dedi:D
Yapamaz ki hahaha
Afferim senin oğlana :D hahaha çok güzel bir yemek seçmiş... benim bile canım çektiii...

Yazık kızzz sevin bari en azından kendini sevdirmeye çalışıyor :D
:dil:

benim iki tane eltim var ikiside birbirinden beter...
aralarina en son ben girdim, Kücügü beni a$iri kiskaniyor, bunu farkediyordum zaten ama kaynanamda azindan kacirdi :)
digeride benim kayincodan 6 yas büyük, Kompleksleri var, haklida tabii :) valla cok giciklar yaa.
allahdan ikiside benden Uzaktaa...

benimde 2 eltim var.ama onlar bana uzaklar.sadece bayramlarda ve düğünlerde falan görüşürüz.e oda yeter zaten.fazlası bünyeyi yorar. hahaha

bide bana hava atmaya çalışıo ben onu kıskanırmışım ayyy çok güldüm ya hahahah gı benim yarım kadar neyini kıskanıcam ya allahım yarabbim :D sen aklımı koru :D:D anam tamda üskatımda oturuyolar kaynanam ve bu elimde fırsat olsa hayatta durmam burda 1 dk bile gerçekten :D

evet canım benim uyuz mu uyuz bir eltim var 3 yıldır konuşmuyoruz kurban bayramında ailece kayınvalidemlerde toplandık eşimin arabasıyla hepsini topladık götürdük görümcem de vardı ne mutfağa girdi ne de bişeye elini sürdü tam kapris havasındaydı. bir sabah beni kayınvalideme şişirdiğini duydum o bizi uyuyor sandi sonra da kahvaltı da patladı savaş bayraklarını çektik beni kıskançlıkla suçladı onun çoçuğu varmış kocasıyla mutluymuş falan filan beni çekemyen biri haline soktu ahlakası bile yok ben ona her zaman destek oldum asıl çekemeyen oydu bide o yetmezmiş gibi kaynım kavgaya dahil oldu malesef.daha anlatsam çok uzun sürer aklıma geldikçe sinir kiriizi geçiriyorum

Geri