Elvan Günaydın Kimdir?

$ul€

Yeni Üye
Üye
Elvan Günaydın Kimdir?
elvan günaydın kimdir elvan günaydın biyografisi hayatı günaydının hayatı
[FONT=<span><span id=&quot;dtx-highlighting-item&quot; dtx-highlight-backgroundcolor=&quot;yellow&quot;>Com</span>ic Sans MS</span>]Ses rengini çok beğendim ve severek dinlediğim bir ses o. Üstelik genç yaşına rağmen çok seviliyor ve çok beğeniliyor...Enbe'yle çalışması ve Mustafa Ceceli ile düet yapmasının da bu şöhrette büyük bir payı olduğunu söylemeden geçemiycem...[/FONT]
[FONT=<span><span id=&quot;dtx-highlighting-item&quot; dtx-highlight-backgroundcolor=&quot;yellow&quot;>Com</span>ic Sans MS</span>]
elvagunaydinnn-239.jpg
[/FONT]
[FONT=<span><span id=&quot;dtx-highlighting-item&quot; dtx-highlight-backgroundcolor=&quot;yellow&quot;>Com</span>ic Sans MS</span>] Peki kim bu kadife sesli şirin kız?[/FONT]
[FONT=<span><span id=&quot;dtx-highlighting-item&quot; dtx-highlight-backgroundcolor=&quot;yellow&quot;>Com</span>ic Sans MS</span>]
elvagunaydinnn0223-116.jpg
[/FONT]
[FONT=<span><span id=&quot;dtx-highlighting-item&quot; dtx-highlight-backgroundcolor=&quot;yellow&quot;>Com</span>ic Sans MS</span>] Mustafa Ceceli ile Eksik adlı parçada düet yapan Elvan Günaydın’ın doğum tarihi 8 Mart 1990′dır. Sofya Teknik Üniversitesinde öğrenim görmektedir.[/FONT]
[FONT=<span><span id=&quot;dtx-highlighting-item&quot; dtx-highlight-backgroundcolor=&quot;yellow&quot;>Com</span>ic Sans MS</span>] Elimize geçtikçe Elvan Günaydın hakkında daha geniş bilgilere burada yer vereceğiz. Eklemek istediklerinizi yorum bölümünden payaşabilir, bu sayede konuya katkıda bulunabilirsiniz.[/FONT]​

1990lı olmasına bende şaşırdım gerçekten ayrıca bu grubu bazen dinlerim ama tanımam kimseyi

Nedense, bende 1990'a şaşırdım :D:D Çok genç ve bir o kadar da başarılı.
Ne diyelim; başarıları daimi olsun inşallah:)

Geri