Embriyo Yerleştikten Sonra neler yapılmalı ve diğer sorular

Merhaba canım

şu an hamilemisin çok merak ettim.cevaplarmısın

Merhaba;
Hepinizin yorumlarını tek tek okudum,28 yasindayim benimde dün embriyo transverim gerçekleşti..umutla 8gunun geçmesini bekliyorum.
Yapılan işlemlere gelince eşimde sperm sayı azlığı ve hızı zayıf
3 yıllık evliyim neredeyse hiç korunmadım.tüm tahlil sunucusundan sonra tup bebek merkezine başvurduk.i
Pek yatmıyorum yemek yapıyorum eğilip kalkıyorum ağır kaldirmiyordum.bı sakıncası olurmu?? Bu ilk denemem 5 günlük iğneden sonra 14 yumurta toplandı 12 si işlendi transfer esnasında iyi kaliteli 6 yumurta olduğu söylendi 2 sinı kullanıp geri kalanı dondurdular..
Arkadaslar lütfen ümidinizi yitirmeyin inanmak bu isin en önemli ilacı..

Benimde bugun8 gunum ve ikinci denemem cok sukur ilk denememde bir kizim oldu darisi ikinciye rabbim yine baksin yuzume allahim hic birimizin emegini yemesin birbirimize dua edelim

dondurulmus embrıyolarım bı sonrakı adette transfer olacak nasıl beslenme
lıtım

Kizlar benimde bugun 9. Gunum tarsferden sonra.4 5. Gunleri asiri kasik ve bel agrisi yasadim ama suan ara ara kasik agrisi ama bel agrim surekli oluyo bu benim 3.tup denemem 2.denememde bi kizim oldu sukur ins bundada emeklerim bosa gitmez rabbimin ne hayirliysa vereceginden eminim.test gunum 10 aralik daha 5 gunum var test gununude sayarsak ama dun aksamdan beri use titreme sicak basmasi bu bende adet belirtisidir ins adet olmam dua edin kizlar birbirimizi tanimadigimiz icin duanin kabulu daha con olurmus.rabbim hepinizin gonlune gore hayirlisini ersin ins.

Geri