Emoji Şekilli Örgü Lif Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Emoji Şekilli Örgü Lif Modelleri
Emojiler günlük hayatımızın artık ayrılmaz bir parçası haline geldi. Akıllı telefonlar da ve irtennet alemin de duygu ve düşüncelerimizi ifade etmeye yarayan emojiler farklı şekilleri ile birçok kişinin vazgeçilmez bir iletişim şekli haline geldi.

Emojiler şimdide lif modellerin de kendini göstermeye başlayarak değişik ifade görüntüleri ile marifetli hanımların ellerin de hayat buluyor.
İster çeyizlik, ister hediyelik isterseniz kendi banyonuzun ihtiyacı için farklı lif modelleri arıyorsanız emoji lif modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle çocukların ve gençlerin çok severek kullanacağı bu lif modelleri farklı ifadelerden oluşuyor.
5f38d6a43e351ffed5f5dc465091e3d4.jpg
c35a552bab22f6fd494bed67dc4c0404.jpg
Dil-Çıkartan-Emoji-Lif-Modelleri.jpg
Emoji-Lif-Modelleri-2.jpg
Emoji-Lif-Modelleri-3.jpg
Emoji-Lif-Modelleri-7.jpg
Emoji-Lif-Modelleri-9.jpg
Kahkaha-Atan-Emoji-Lif-Modelleri.jpg
Kalp-Gözlü-Emoji-Lif-Modeli.jpg

Dil çıkaran ifadaler, göz kırpan ve daha farklı emoji ifadelerin yer aldığı örgü lif modelleri için lif örneklerinizin arasına bir an önce yer vererek renkli lif örnekleri ve değişik lif modelleri ile farkındalık yaratın;)

ay ne şeker lif modelleri çok hoşuma gitti eminimki çocukların ve gençlerin de çok beğenisini kazanacaktır ben banyo lif modellerini çok seviyorum ve ayrı bir merakım var evimde çok çeşitli lif örneklerim var ama bunlardan yok mutlaka en kısa zamanda lif koleksiyonuma dahil etmem gerek:)))

Emojiler günlük hayatımızın bir parçası olmuş durum da. Kıyafetler, aksesuarlar akla gelebilecek her üründe emoji çıkartmaları var. Yalnız lifte emoji kullanmak bana çok ilginç geldi. Çok güzel yaratıcı bir fikir. Yapanın ellerine sağlık çok beğendim.

Geri