Emre Aydin Röpörtajı

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Emre Aydin Röpörtajı
emre_aydin.jpg
Emre Aydin

EMRE AYDIN SÜREKLI YOLLARDA. ALBÜM ÇIKTIĞINDAN BERI TÜRKIYE’YI DOLAŞIP BIR ÇOK ILDE KONSER VERDINIZ. ŞU SIRALAR NELER YAPIYORSUNUZ ?

Albüm çıkalı bir buçuk iki yıl oldu. Dolayısı ile de yeni albüm hazırlıklarına başlamıştık. Çok heyecanlıyız. Çok fazla konser verdiğimiz için dolayısı ile yeni şarkılarda çalmak istiyoruz. Bizi bu açıdan memnun eden bir gelişme bu. Bir taraftan konserler devam ediyor. Bir taraftan da akustik performanslar için hazırlanıyoruz. Yurt dışında da çeşitli konserler verdik. Yoğun geçiyor.

ALBÜM ÇIKARDIĞINIZ ILK GÜNLERDEN BERI, ÇOK SIK SAHNE ALARAK GENIŞ BIR DINLEYICI KITLESI EDINDINIZ. ŞIMDI YENI ALBÜM ÇALIŞMALARA BAŞLAMIŞSINIZ, BU YOĞUN KONSER DENEYIMLERININ YENI ALBÜME ETKISI NASIL OLACAK ?

Sahne tabiki başka bir şey, bir taraftan işin en zevkli tarafı diğer tarftan da yaptığınız işin geri dönüşümünü , beğenileri sahne de alıyorsunuz. En verimli gözleme yolu sahneden gözlemek bence. Dolayısı ile orada edinilen tecrübeler albüme de yansıyor. Ama sadece o tecrübeleri baz alarak bir iş yaparsam çok fazla kendim olmaz diye düşündüğüm için bunları göz önünde bulundurarak yapmak istediğim bşka bir şey vardı. O tecrubeleri o gözlemleri yapmak istediğim şeyle harmanlamaya çalışıyorum. Başka bir albüm oluyor. Birincisi akustik bir albümdü . Pop rock albümdü. Bu albüm de öyle. Birinci albümü dinleyenler için yabancılık çekmeyecekleri bir albüm olacak. Ama bir taraftan da ilk albümden farklı bir albüm. Yine bir konsept albüm olacak. Zannediyorum çalışmalarımız beş – altı ay içerisinde neticelenir.

Geri