En Anlamlı Aşk Nickleri

M

Misafir

Forum Okuru
En Anlamlı Aşk Nickleri
En Anlamlı Aşk Nickleri
Anlamlı Aşk Nickleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda aşık çiftlere ve sitemiz de ki aşık olan üyelerimize en anlamlı ve romantik aşk nicklerini paylaşıyor ve aşkınız bir ömür boyu ebedi acısız olsun diyoruz :)

ask_9-353.jpg

Hayat 3,5 la 4 arasındadır.Ya üçbuçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsın.

Böyle basit bir dünyada sen benim icin cok ozelsin.

Ayak ucumda basladi sevgi.Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.

Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda, martılar yalnızca ikimizin anlayacağı bir dille şunu fısıldar denizin kulağına: Seni çok özledim...

Unutmaki gözleri güzelleştiren rengi değl bakışlarıdır.

İnsan vuruldugu zaman değil unutulduğu zaman ölür.

İnsanlar giyimleriyle ağırlanır konuşmalarıyla uğurlanır.

Kurt karın doyurmak için köpekliğe razı olmaz.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor.

Birine verilen değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini ve etrafına bak gördüğün her şeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma.

Beni terkettigin gün saçlarindan bir tel koparip asacagim kedimi beni terkettigin gün kirpiklerinden birini koparip saplayaacagim kalbime ve beni terkettigin gün ölecegim.

Sevgi çiçekçiden çiçek alıp sevgiliye vermek değildir sevgi çiçek yetiştirmektir.

Aşk bir dikenli hayat sevenlerdemi kabahat.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun...

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi.

Geri