en baba kapak sözler

E

eylul1234

Forum Okuru
yok

Bana yol vermeden once sana verdigim yolda yurumeyi ogrenseydin simdi baska yerde olurduk :)

B

burçinduman

Forum Okuru
ne kralına giderim ne alayına bisey olursa hepsi gelır ayaqıma :)

seni seviyorum dıyen insanlara vereceqım tek cvp wallahı ne yalan soyliyeyım bende kendımı cok sevıyorum iyi insanımdır guzel seçim :)

pili,bitmiş bır fotoqraf makinası gibiyim artık kımseyi çekemem:)

keçi yününden post kaynana ve gelinden dost olmaz:)

sana agır gelır benım sevgım ...dengeni kaybedersın kiliseye girer selamun aleyküm dersin:)

SÖZLÜYKEN ERKEK KONUSUR KIZ DINLER NISANLIYKEN KIZ KONUSUR ERKEK DINLER EVLENINCE İKİSİ KONUSUR MAHALLE DINLER :))))

Bir kızım olsun adı: yagmur olsun bırde oglum olsun adı:toprak olsun ikiside kavga etsın ortalık çamur olsun :))

bana seni saraylarda yasatacagım dediqinde adalet saraylarında sürünecegımı dusunememiştim:)

sanırım ınternet bana asık boyle bır kasılmalar bır yavaslamalar eli ayagına dolaşmalar falan hadi hyrlısı:)

tekneloji çok gelıştş lafı burdan bır koyuyosun taaa nerdekıne kapak oluyo:))

büqün bay diş doktoruna gıttım karısıda oradaydı kocanızın hastasıyım dedım bırbırımıze gırdık neden anlamadım:)

deve kuşu mısalı kafalarını kuma gömüp saklandıqını düşünnlere arkadsm en tehlıkelı yerın acıkta kalmıs dıyesim var:))

bir erkeqın yumrugundan daHA serttır kadının sözleri biri dişleri doker dıyeri dusleri:))

sözunu tartmadan soyluyorsan aldıqın cvptan incılmeyeceksın:)))

devlet cevremdekı malları bilse yemın ederım mal beyanı ıster:))

ne olursan ol gelme ben mevlana deyılım beni germe:))

dısardan gördüqün merhametımle oyun oynamakii içimdekı şeytan hayatını lunaparka çevırmesin:)

ben soyledıklerımden sorumluyum anladıklarından deyıl :))

bazııı insanlar okadar guzel yalan soyluyor kı şeytan bıle MAŞALLAH dıyor :):)

yapında bozkluk varsa benden mımarlık bekleme :))))))

(((( bu yazdıklarım benım sevdıqım sözler umarım begenırsınız :)))

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Kardeşim iyi güzel sözlerde.Güzel Türkçe'mizi neden kirletiyorsunuz...Birisi büyük birisi küçük . Olmuyor böyle arkadaşlar...:S

A

ahmettanem

Forum Okuru
hataylıııı

hani senin varlığın ''FİFİ'' yokluğunda ''TIN'' ya işte benim varlığım ''OLAY'' yokluğum da ''KOYAR'' ayık oll :)

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
M Msn nickleri 0
*MeleK* Msn nickleri 10
ÇűЯűк V¡Şηε Msn nickleri 0
KızılÖtesi Msn nickleri 2
*MeleK* Msn nickleri 0
PaSikA Msn nickleri 0
M Msn nickleri 0
M Msn nickleri 1