en berbat günümdü

• Konbuyu başlatan *jellibon*
*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
tarih 11 haziran. doğum günüm. 15 yaşıma giriyodum. o gün annem bana elleriyle oasta kurabiye börek falan yapmıştı. akşamada konu komşuyu davet etmiştik. arkadaşlarım falan çok eğlenceliydi dans eddiyoduk eğleniyoduk. annem ve arkadaşalarıda eğleniyodu. dertleşiyolardı. gece bitti ve biz yattık. annem o gece benimle yatmıştı. sabah kalktığızıda ağlama sesleri vardı babaannem uyandırdı bizi. anneme baktım yok aynımda. meğersem yatak odasına gitmiş. babamda o gece serin olur diye salonda uyumuş. annemi yatak odasında gördüğümde vefat etmiş. inanamadık. ve benim doğumgünümdeydi. o günden sonrası aten malüm. çok berbattı ve hayattan hiç birzaman zevk alamadım. tam 6 yıl hiç bir zaman doğum günümü kutlamadım. kutlamayı düşünmyorumda......:cry:

esena

esena

Aktif Üye
Üye
Ce: en berbat günümdü

ay kıyamam allah rahmet eylesin canım çok üzüldüm hayat bu ölüm bizi bulacak ne yaparsın takdiri ilahi yaşamdan zevk almaya bak sonra yaşayamadıklarına üzülürsün annen yaşasaydı eminim çok mutlu olmanı isterdi ve onun istediği gibi yaşa bitanem allah sana ömür versin

*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Ce: en berbat günümdü

evet canım o olmasada tüm dilekleini yerine getirdim.kafamı yastığa koyduğumda gönül rahatkığıyla uyuyorum bu benim için çok önemliydi. çok şükür. evet hayat devam ediyo. elbet buluşucaz ve o günü iple çekiyorum.....

B

begonyam

Yeni Üye
Üye
Cevap: en berbat günümdü

allah rahmet eylesin.zor olmuştur gerçekten en mutlu günün en acı gününe dönmüş

aSqimSin

aSqimSin

Yeni Üye
Üye

off çok üzüldüm canım :cry: Allah rahmet eylesin..

M

Monera

Forum Okuru

Çok acı gerçekten :( Allah rahmet eylesin canım

*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye

saolunn arkadaşlar desteğiniz için teşekkürler

Angel_tears

Angel_tears

Yeni Üye
Üye

İçim çok kötü oldu..Nur içince yatsın abla toprağı bol olsun..Beni en çok etkileyen yanı ise o gece sizin yanınıza yatıyormuş demek gece uyanıp hissetmiş sabah etkilenmeyesiniz diye yatağına gitti..Tüylerim diken diken oldu...ALLAHım kimseye göstermesin.Ne diyeceğimi şaşırdım ablam başın sağolsun..

turkuaz85

turkuaz85

Yeni Üye
Üye

canım ölüm hepimiz için bu dünyadaki tüm canlılar için gidilecek birgün.tabii bunu biliyoruz da idrakı çok zor geliyor RABBİM sabrını üzerinden kesik etmesin şefaat versin canım

CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye

Allah rahmet eylesin...
Bu konularda konusmayi beceremem......
Allah hepimizin annesine babasina uzun ömür versin

*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye

teşekkür ediyorum canlarım

SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi

Aktif Üye
Üye

canım benim ya valla çok üzüldüm gerçekten inan kendimi ağlamamak için zor tutuyorum bituhaf oldum çok zor bir durum ama ölüm hepimiz için canım benim üzülme oda üzülmeni istemezdi inan bana her zaman hayatta dimdik ve sağlam dur bence annen için anneler çocuklarının hiç bir zaman üzülmesini istemezler canım inan bana allah nur içinde yatırsın onu allah rahmet etsin

*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye

teşekür ediyorum arkadaşlar sabır meleği teşekkürler desteğin için canımsınız saolun arkadaşlar

esra

esra

Yeni Üye
Üye

canım benim bugün benim doğum günüm ve bu gün bu yazıyı okumak ya fazla bişey söyleyemicem bile gözlerim doldu Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın sanada uzun ömürler versin.... En kısa zamanda annelik duygusunu seninde yaşaman dileğiyle

Y

YİNG YANG

Yeni Üye
Üye

Canım başın sağolsun gerçekten çok büyük bir acı....

»| HeRCai |«

»| HeRCai |«

Aktif Üye
Üye

ALLAH mekanini cennet eder insallah annenin canim. ve hesabini kolay eyler.

Bu gibi büyük bir aciya fazla birsey denilemez sanirim, yanliz allahin kimi, neyle imtihan edecegine bilemeyiz. Ama su varki, böyle büyük bir aci ile imtihan edilenin allah sabrinida versin.

TEKRARDAN BASIN SAGOLSUN CANIM, NUR ICINDE YATSIN ANNECIGIN...

Gül Hanım

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye

çok üzüldüm canım :cry: Allah rahmet eylesin

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
off cok kötü ya allah sabır versın canım sıze annene ıse sefaat..

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
benimde tüylerim diken diken oldu :( cok üzüldüm inanamdım bende baska bisey olucak diye bekliyodum ama en korktugum sey olmus of ya allah rahmet etsin :(

S

sessizprenses

Üye
Üye
:cry: Allah rahmet eylesin..çok üzüldüm gerçekten..hayat devam ediyo,,hepimiz ölümün yolcularıyız..