en berbat günümdü

Cevap: en berbat günümdü

canım benim ya valla çok üzüldüm gerçekten inan kendimi ağlamamak için zor tutuyorum bituhaf oldum çok zor bir durum ama ölüm hepimiz için canım benim üzülme oda üzülmeni istemezdi inan bana her zaman hayatta dimdik ve sağlam dur bence annen için anneler çocuklarının hiç bir zaman üzülmesini istemezler canım inan bana allah nur içinde yatırsın onu allah rahmet etsin

teşekür ediyorum arkadaşlar sabır meleği teşekkürler desteğin için canımsınız saolun arkadaşlar

canım benim bugün benim doğum günüm ve bu gün bu yazıyı okumak ya fazla bişey söyleyemicem bile gözlerim doldu Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın sanada uzun ömürler versin.... En kısa zamanda annelik duygusunu seninde yaşaman dileğiyle

ALLAH mekanini cennet eder insallah annenin canim. ve hesabini kolay eyler.

Bu gibi büyük bir aciya fazla birsey denilemez sanirim, yanliz allahin kimi, neyle imtihan edecegine bilemeyiz. Ama su varki, böyle büyük bir aci ile imtihan edilenin allah sabrinida versin.

TEKRARDAN BASIN SAGOLSUN CANIM, NUR ICINDE YATSIN ANNECIGIN...

benimde tüylerim diken diken oldu :( cok üzüldüm inanamdım bende baska bisey olucak diye bekliyodum ama en korktugum sey olmus of ya allah rahmet etsin :(

Geri