En çok aldatan burçlar

yok canm sende hadi ordan... en baştayım... Onlar bizim yüz karaları... ben asla Aldatmam... sevmiyorsam söyler giderim ama asla ihanet etmem

bende aynısını yaparım aldatma diye bi olay olmaz asla ayrıca ben oğlak burcuyum öyle bişey yapmayacağım kesin eşimin yengeç ama yengeçlerin de öylhuyları olduğunu bilmiyordum ama yinede aldatma taraftarı değilim gidip söylemek en iyisi

aldatan burç

kabullenmek zor ama en basta başak olması lazım çünkü cevremde çok örnekleri var

kabullenmek zor ama en basta başak olması lazım çünkü cevremde çok örnekleri var
cıkcık bu devirde artık encok vede mumla aranan sadakatlikleriyle meshur toprak grubu burcundan olan oğlak ve boğanın aksine basakın en basta olması hiç yakışmamış bence...ama malesef öle cevremde örnekleri var :(((

başak burcuyum diye demiyorum fakat en anlayışlı ve en çok bir insana bağlı kalan burçlardan biriside başak yani affedersiniz ama gerçekten benim çevremdekilerede hiç uymuyor kova burcuda aynı şekilde birde akrepi sona yazılmış akrep burçu en çok aldatan ve insanı yarı yolda bırakan burçtur..

akrep burcunun genç kızları yaşlarından dolayı öyle olabilirler bence.benim çevremde çok akrep var ve boğada öyle boğa arkadasım maalesef bir anda bir sürü kisiyle konusuyor aynı sekilde akrep burcu asktan cok mantıgıyla yola devam ediyor kadınlarından bahsediyorum..

Geri