En Güzel Anlamlı Resimli Özlem Sözleri ve mesajları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
En Güzel Anlamlı Resimli Özlem Sözleri ve mesajları
Kısa özlem sözleri, en güzel özlem sözleri, özlem sözleri güzel anlamlı özlem mesajları resimli aşk mesajları ve daha fazlası Melekler Forum'da sizlerle

Özlediğiniz sevdiğiniz kişiye olan özleminizi en anlamlı sözlerden oluşan romantik cümlelerle iletmek ve bunu paylaşmak istiyorsanız sizler için yepyeni özlem, hasret sözlerini paylaşıyoruz.

ozlem-sozleri-resimli.jpg4e9447257c4479742a5840ee9ff5e834.jpg

Eğer bir gün o, sevdiğin yağmur insafsızca seni ıslatırsa, bilki ben sana ağlıyorum. Eğer bir gün aşkımızın şarkısı kulaklarını tırmalarsa bilki ben o şarkıyı sana söylüyor

- Merhaba hüzün adası Ben duygu gemisi Gecenin kat- ranlığında yanaştım limanına,yüküm mutluluk. Kulak ver bak ne diyor gemide ki ses:öZLEDiM SENi BiRiCiĞiM

- Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki! bir yerlerde özlenmişsindir

- SeN NeRDen ßİLiCEkSİnKi Senİ sİLaHiM jArJöRiNe KoyuP hER gECe KaLßİme SıKttıĞıMı...

- Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor...

- Ellerini tutmaktan değil, birgün bırakmaktan korkarım. Acı çekmekten ağlamaktan değil, seni incitmekten korkarım. Seni sevmekten değil ben sensizlikten korkarım.

- Beklemek güzeldir dönecekse eğer beklenen.... Özlemek güzeldir özlüyorsa eğer özlenen..

- Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin birtanem...

- Ben her gece sen uyurken deniz olup vuruyorum sahillere, rüzgar olup esiyorum sessizce, sen uyurken yüreğim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üşümeyesin diye

• Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken beni süzmelerine hasret kaldım. İnanki varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni İnanılmaz Özledim.
  • Unutamam ki, beni hiç tanımamışsın, severken unutmak olmaz anlamamışsın, bunca yıl yalanmış aşkı bulamamışsın, yanı başımdaydın oysa çok uzakmışsın.

- Kış baharı özler bende seni,toprak suya hasret bende sana, acımasız bir dünya herşeyi yalan, sevgisiz bir hayat mecburuz buna.

- Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış yada senden ayrı yasayış...

- Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı... özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu heryerdeyim.

- Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

- Balıkların sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

- Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsin

- Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.

- Yanlızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yanlızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır...

- Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.

- şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş,yaşamak ateşlerde yanmak gibi birşey severken bile sensiz olmak

- seni hatırlarım güz yağmurlarında hoyrat türkümsün yankılanan dağlarda birden yokluğun gelir aklıma seni sensiz yaşarım dökülen yapraklarda.

- bir gün bana soracaksın ,ben mi yoksa hayatımı daha çok seviyorsun diye.hayatı diyecem.küsüp gideceksin ama hiç bir zaman bilmiyeceksin benim hayatım sensin.

- SENINLE DOLU RUYALARDAN UYANDIM. GECENIN ILK TATLI UYKUSUNDAN. RUZGARLARIN ALCAKTAN ESTIGI, YILDIZLARIN PARLADIGI SAATLERDE...

- AKSAMIN MATEM RENGINE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKI KANDILLER TEK,TEK YANMAYA BASLADIGINDA ICIMDE SESSIZ BIR CIGLIK...OZLEMEYI OZLEDIM.OZLEMEYE DEGER NE KALDIYSA...

- YORGUNUM OZLEMEKTEN HAYALINI AGLARIM GOZLERIMDE YASLAR SELI BIR SENI UNUTMADIM YILLARDIR BIRDE BEN AGLARKEN GITTIGINI DAYANAMAM INAN DAYANAMAM BUNA UNUTAMAM BIR AN DOKUNAMAM SANA HARCANIRIM UGRUNA ALDIRMADAN ZAMANA DIYEMEM DILIM VARMAZ DIYEMEM ELVEDA...

- BENDEN COK UZAKTA OLSANDA SANA SARILIP DOKUNAMASAMDA SANA SESIMI DUYURAMASAMDA KALBIMIZIN BIR OLDUGUNU VE SENINDE BENI BEN KADAR OZLEDIGINI BILIYORUM.

- SEN HASRETIMSIN,KADERIMSIN,YASAYAMADIGIM GUNLERIM SEVGISINE DOYAMADIGIM AKSAM GOZLU YARIMSIN. SENI COK SEVIYORUM ASKERIM!!!

- Bu gece gözlerinde ayın dogmasını bekle , yıldızlara dokunmaya çalış dokunamagın için üzülme onları segretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

- bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!

- bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar...

- BIR ISIM VAR UNUTAMADıGıM.BIR ÇIÇEK VAR KOPARAMADıĞıM.BIR HAYAL VARKURAMADıĞıM.BIRDE SEN VARSıN ÖZLEYIPTE ULAŞAMADıĞıM...

- Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma.

- Kaybetme korkusu taa içimdeyken,bekle diyorsun,döneceğim bir gün Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen hergün

- Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin birtanem

- Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın

- Elimde denizden çaldığım bir midye var denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin

- Bu gece gözlerinde ayın dogmasını bekle , yıldızlara dokunmaya çalış dokunamagın için üzülme onları segretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

- bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!

- bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar…

- BIR ISIM VAR UNUTAMADıGıM.BIR ÇIÇEK VAR KOPARAMADıĞıM.BIR HAYAL VARKURAMADıĞıM.BIRDE SEN VARSıN ÖZLEYIPTE ULAŞAMADıĞıM…

- Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma.

- Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu, bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keske…

- Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir…

- Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim, “özlenen heryere” dedi Aklıma sen geldin çünki özlenen sendin

- Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun

• AKLIMDAN CIKMIYORSUN, SENSIZ BOMBOS BU HAYAT, SUSMA OYLE NE OLUR, BANA KENDINI ANLAT
  • SEN SENI OZLEYENIN OZLEMINDEN HABERSIZ OZLEMLE OZLENMEKTESINSEN VARYA SEN, OZLEMLERIN ICINDE EN COK OZLENENSIN

- HER DUYDUGUMDA ICIMDE DAL DAL SEVGININ CICEKLERINI ACTIRAN SESINI OZLEDIM, HERSEYDEN ONEMLISI DOSTLUGUN EN GUZELINI YASATAN SENI OZLEDIM

- SOZLERIN AKLIMDA YADA AKLIMIN ARDINDA, HAYALIN KARSIMDA YADA SESIN KULAGIMDA, YA BEN CILDIRIYORUM, YADA COK OZLUYORUM, YA OZLEMEK, YADA OZLENEN COK OZEL BIRTANEM

- USANDIM YESERMEMIS UMUTSUZ BAHCEYI BEKLEMEKTEN,USANDIM,TARLA KUSUNUN SESINDEN USANDIM BU YUREKTEN KENDIMDEN USANDIM DURUP DURUP SENI OZLEMEKTEN

- HASRETIM RENGINE SIYAHMI DESEM AGARMAK BILMIYOR SONSUZ GECELER YA GULERDIM YA OLURDUM GORSEM OMRUMDEN UZANSA SENSIZ GECELER

- Şimdi uzaktasın, benimle değil Ben ise yalnızım, seninle değil Adın kalbimde, dilimde değil Seni çok özledim, elimde değil

- Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarım, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım

- Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, bir tatlı sevda gülüşü özledi gözlerim Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel Çünkü seni ve gülüşünü çok özledim

- BILIYORUM BUGUN KULAKLARIN BIR BASKA CINLAYACAK, ANLAYACAKSIN SENI YINE NASIL ANDIGIMI, OZLEDIGIMI ELLERIN TITREYECEK, GOZLERIN YOLLARDA KALACAK, SENDE HISSEDECEKSIN YUREGIMDE NELER HISSETTIGIMI!

- GOZLERIM DALDI, GUCUM YETMIYOR GURBETE IRGAT KALDIM, SEN OLMAYINCA SORDUM ONDAN BUNA BELES SATMIYOR, UMUDU YOKUSA SALDIM, SEN OLMAYINCA

- KAR BEYAZDIR OLUM ELLERINDEN, GULUM YINE YOKSUN DIYE DUSMANIM HER GUNE!

- SEN UZAKLARDAYKEN BEN YILDIZLARI SEYRETTIM TUTAM TUTAM ISIKLARINI CEKIP ICIME, SEN UZAKLARDAYKEN BEN GIDISINI RESMETTIM UMUDUN BEYAZIYLA KARANLIGI TUVAL YAPIP GELISINI BEKLEDIM

- HASRETINDEN OLDUM YUREGIM YANAR, BIR AVUC GOKYUZUNU ETRAF KARANLIK BASIMDA DOOLANIR ZALIM AYRILIK BIR SENI OZLEDIM BIR MEMLEKETI!

- SEN YOKSUN YA! YANAGIMA DAMLAYAN HER YAGMUR TANESI BENIM GOZYASLARIM UZERIME COKEN HER HUZUN SENIN HASRETINODAMA COKEN SOGUKLUK SENIN HASRETIN

- YUREGIM USUYOR SENDEN UZAKLARDAYKEN GOZLERIM DALIYOR SENSIZ SABAHLARKEN! VE BEN YINE SENI BEKLIYORUM

• DUN YINE DOLASTIM YOLLARDA YAGMURLARIN ISLATTIGI, BOMBOS SOKAKLARDA GOZLERIMDE YAS, KALBIMDE SUZU UNUTMADIM SENI, UNUTAMADIM, NE OLUR ANLA BENI!
  • KLAKLARIM DUYMAK ISTIYOR, BUGUN HALA, O GUZEL SESINI HAYAT SENSIZ GECMIYOR! ISTIYORUM ARTIK SEVGINI!
  • SEN VE SEVGIM, SURESIZ BIR AYRILIK IZDIRAPLAR, ISKENCELER BU “SENSIZLIK” O GULEN YUZ, O GAMZELER, SIYAH GOZLER DAHA NELER SARKIDA SEN, SIIRDE SEN, BESTEDE SEN, VELHASIL SEN SEN SEN!
  • SEN VE SEVGIM, SURESIZ BIR AYRILIK IZDIRAPLAR, ISKENCELER BU “SENSIZLIK” O GULEN YUZ, O GAMZELER, SIYAH GOZLER DAHA NELER SARKIDA SEN, SIIRDE SEN, BESTEDE SEN, VELHASIL SEN SEN SEN!
  • SENI SEVIYORUM DEMEYI OZLEDIM, KAHIRLANIP ICIMI DOKMEYI, KUSUP KUSUP BARISMAMIZI OZLEDIM SENI KISKANDIGIM GUNLERI, HAYALLERIMIN SULTANINI OZLEDIM!
  • OZLEDIM UZAKLARDA BENSIZ HAYATI KABULLENMIS VEFASIZI OZLEDIM, HAYKIRISIMI DUYMAYAN, SEVGIMI BELKIDE HISSETMEYEN KALPSIZI OZLEDIM!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri