En Güzel Uzun Lif Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
En Güzel Uzun Lif Modelleri

EN GÜZEL UZUN LİF MODELLERİ BANYO LİFLERİ GELİN DAMAT LİFLERİ BURADA KIZLAR

Çeyiz sandıklarının olduğu kadar banyoların da büyük bir ihtiyacı olan lif modelleri arasından sizlere bu yazımız da çok kullanışlı bir lif modeli olan uzun lif örneklerini paylaşıyoruz.
Sırtınızı keselemek için kimseye ihtiyacınız kalmadan uzun lif modelleri ile bu işi kolaylıkla kendiniz yapacak ve bundan da büyük keyif alacaksınız;) Özellikle Anadolu da evlenecek kızlar gerçi artık şehirdeki kızlarbilmiyor ama anneleri ya da ekonomik problemlerden dolayı evlerine katkıda bulunacak hanımlar uzun banyo lif modelleri hazırlıyorlar yapıyorlar ve satıyorlar. Açıkçası pazarlarda ve market önlerinde duran kadınların kızların yaptıklarından destek amaçlı her şeklinden alıyorum. Hem destek oluyor hem de kalabalık ailelerde uzun süre gitmeyen lifleri sürekli olarak degiştirmek çok güzel oluyor hanımlar. Sizlere ben de tavsiye ediyorum.

Fiyatları 5-25 tl arasında değişiyor. Bu el emeği göz nuru harika değişik lif modellerinden gördüğünüzde alın emin olun dilencilere para vermekten daha büyük hayır ben öyle düşünüyorum.

uzun lif (1).jpg
uzun lif (2).jpg
uzun lif (3).jpg
uzun lif (4).jpg
uzun lif (5).jpg
uzun lif (6).jpg
uzun lif (7).jpg
uzun lif (8).jpg
uzun lif (9).jpg
uzun lif (10).jpg
uzun lif (11).jpg
uzun lif (12).jpg
uzun lif (13).jpg
uzun lif (14).jpg
uzun lif (15).jpg
uzun lif (16).jpg
uzun lif (17).jpg
uzun lif (18).jpg
uzun lif (19).jpg
uzun lif (20).jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kızlar evlerinizde kullandığınız değişik lif örneği var ise konumuzdan resim olarak ekler misiniz ben yapmayı bilmiyorum belki içinizden bir iki kişi hediye eder :D:D

Geri