En iyi mikser markası

M

Misafir

Forum Okuru
En iyi mikser markası

en iyi mikser en iyi mikser markası

en iyi mikser markası, fiyatları, fiyatı, özellikleri, kullanıcı yorumları burada arkadaşlar.

84de9fa4417f05.jpg

Melek'ler, kullandığınız mikserin markasını ve özelliklerini yazarsanız, benim gibi mikser alacaklara yardımcı olmuş olursunuz :)

Sizin kullandığınız mikser hangi marka, özellikleri nelerdir ve fiyatı ne kadardır?

Şimdiden tşk ederim:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben geçen sene yıllanmış arçelik mikserim bozulunca esseden çelik gövdeli essenso mikser aldım. Acayip kuvvetli.4 basamaklı hız ayar? var ama daha 1 den yukarı çıkmama hiç gerek kalmadı. Yanlış hatırlamıyorsam 95 TL ye almıştı.

Az önce esseden araştırdım da melekler şu anda ki fiyat? 139 TL ancak 25 hazirana kadar % 25 indirimle 69 TLye sat?lacakm??!

Almak isteyen kaçırmasın ,çok kaliteli bir marka ve ürün. Aynı yerden çatal-bıçak- takımı da aldım,severek kullanıyorum..

esse%20mikser-2f1.jpg

en iyi mixer yamaha m7cl

Bende morphy richards'tan Food Fusion diye bir marka aldım ve çok memnunum, ayrıca marka oldukça kaliteli, bence denemelisiniz.

Yıllardır evimde kullanıyordum mikser olarak arzumu seçmiştim ama yakınlarda mikser olarak Korkmazdan aldım bi tane ondan da memnunum yani teknoloji gelişiyor gene de çok yabancı marka yerine türk markaları ne bilim arçeliktir bekodur almakta fayda var türkiye kazanır hem :)

Geri