En Lanet Burç Hangisi

• Konbuyu başlatan PaSikA
elvin berfin

elvin berfin

Aktif Üye
Üye
(20 Şubat-20 Mart)

Ah sana ne desem bilmiyorum ki. Saf mısın, ***** mısın? Yüz yıl yaşasa, olgunlaşacağına daha da bir çocuklaşır bu. Ona kırılır, buna alınır, küser, kızar.... Ayyyy... İnsanın bunu düşünürken bile içi daralır. Hayatta zaman zaman önüne çıkan fırsatları bir türlü değerlendiremeyen beceriksizin tekidir. Yaşamı boyunca kolay yoldan para bulmayı hayal eder. Zaten uyumadığı anlarda, çok az istisnai durum dışında genelde hayal kuruyordur. Hep çelişkilerle doludur. Bir de sanki hiç olumsuz huyu yokmuş gibi, bir kuru inadı vardır ki... Tam bir karın ağrısı, baş belasıdır. Bunun huyuna, suyuna git, sonra canın ne istiyorsa yaptır buna. Ama bana sorarsan kendin yap daha iyi. Tam bir bunalımdır. Bir şeye moralinin bozulması için nefes alıyor olması bile yeterlidir. Ona sorsan hayatta en büyük acıları bu çekmiştir, gelen buna vurmuştur, giden buna vurmuştur. Ah zavallı daha ne yapsındır ki. Bunun bindiği gemi batar, tuttuğu dal kırılır. Anılarla yaşamağa bayılır. Geçmişinden asla sıyrılamaz. Dış görünüşe çok fazla önem verir. Öyle lider olmak gibi bir kaygısı yoktur, kıyıda köşede kendine bir yer bulsun yeter. Onu mutlu etmek neredeyse imkansız gibidir. Herhangi bir şeye bile hemen sevinebilir, ama asla mutlu olmaz. Şahsiyetsiz, karamsar,
olsa da olur ama olmasa acaba daha mı iyi olurdu dedirten tuhaf insanın tekidir.

bak bunu
begendim niye diyeceksiniz. cünkü bunun:puhas: bazi seyleri ayni kocamin kendisi

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ne saçma insanlarsınız yaa bu da ne sama konudur admin azına geleni yazmış

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Ay benmiyim sıkıcı benmiym saf bunlar beni tanımıyor ayol girdiğim ortamı gülmekten yıkarım bendeki zeka kapasite bi kere duyduğum şeyi unutmam bana bir kere söyleneni bırak anlamayı cümlenin başında anlarım :D size doğrusunu söyleyeyim burçların
KOÇ: İŞTE SİZE DOĞUŞTAN LİDER LİDERLİK KANINIZA İŞLENMİŞ BU DIŞARDANDA KENDİNİ BELLİ EDİYOR ARANAN BİR KİŞİSİNİZ HIRSLI TUTKULU SEMPATİK GÜZEL BUNLAR OLUMLU YÖNLERİNİZ KISKANÇLIK KİBİRLİLİK VE EGOİSTLİKDE OLUMSUZ YÖNLERİNİZ bu burca koç ikizler yay ve aslan da giriyor boğada kısmen giriyor diğerleri güzel bir burç değil zaten

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
BALIK

(20 Şubat-20 Mart)

Ah sana ne desem bilmiyorum ki. Saf mısın, ***** mısın? Yüz yıl yaşasa, olgunlaşacağına daha da bir çocuklaşır bu. Ona kırılır, buna alınır, küser, kızar.... Ayyyy... İnsanın bunu düşünürken bile içi daralır. Hayatta zaman zaman önüne çıkan fırsatları bir türlü değerlendiremeyen beceriksizin tekidir. Yaşamı boyunca kolay yoldan para bulmayı hayal eder. Zaten uyumadığı anlarda, çok az istisnai durum dışında genelde hayal kuruyordur. Hep çelişkilerle doludur. Bir de sanki hiç olumsuz huyu yokmuş gibi, bir kuru inadı vardır ki... Tam bir karın ağrısı, baş belasıdır. Bunun huyuna, suyuna git, sonra canın ne istiyorsa yaptır buna. Ama bana sorarsan kendin yap daha iyi. Tam bir bunalımdır. Bir şeye moralinin bozulması için nefes alıyor olması bile yeterlidir. Ona sorsan hayatta en büyük acıları bu çekmiştir, gelen buna vurmuştur, giden buna vurmuştur. Ah zavallı daha ne yapsındır ki. Bunun bindiği gemi batar, tuttuğu dal kırılır. Anılarla yaşamağa bayılır. Geçmişinden asla sıyrılamaz. Dış görünüşe çok fazla önem verir. Öyle lider olmak gibi bir kaygısı yoktur, kıyıda köşede kendine bir yer bulsun yeter. Onu mutlu etmek neredeyse imkansız gibidir. Herhangi bir şeye bile hemen sevinebilir, ama asla mutlu olmaz. Şahsiyetsiz, karamsar,
olsa da olur ama olmasa acaba daha mı iyi olurdu dedirten tuhaf insanın tekidir.

Lanetli diye bir burç yoktur... Bunlar burçların sakladığımız özellikleri... süper olmuş elinize sağlık.... bizim evde ben balık eşim balık 2 çoçuğumda balık bunları çoğu var :D :D :D :D ayrıca annem ve kaynanamda balık :D :D :D
bütün yorumları okudum süperler.........

K

kokosh... :)

Forum Okuru
:)...

bende aslan burcuyum, ama oyle odaya iki gun fln kapatrsalar olmem! cunku gezmeyi fazla sevmiyrm evde yan gelip yatmayi... nebilim iste film fln seyrtmeyi seviym. aslinda o kapandigim odada ayna olmassa olebilme ihtimalimde cok buyuk bu dogrudur fazla susleniyz :D bide yalan soylersemde iyi soylerim kimsede cakmaz.. ama soradan yalan soyledim diye vijdanimn sizladigini hissederm ve gider pasa pasa dogrusunu soylerim... yada iste kendi isime gelen kismini :D... Yengec, akrep, balik ve ikizlerde cok guzel anlatlmis... koptum haha... hepsi dogrudur :D ellerinize saglik! ama iste aslan hakkinda birkac kucuk duzeltme rica edicem yukarida, cunku herkezin bildii gibi aslan burcu en guzel mukemmel burctr ;) :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

S

sirin :)

Forum Okuru
Aslan

yukardaki arkadasa tamamen katiliyorum! en guzel burc aslan burcudur :) ruh sagli acisindan tehlikeli oldugumuzda dogru kabul ediyorum cuknu kiz kardesim basak, kendisini pek iyi etkilemedigimi... sakalarmla kendisini deli ettigimi soyler surekle alinir bana :D bide nedendir bilmem su terazi burcuna karsi cok buyuk sempati duyariz... zaten kactane terazi taniyosam hepsi bana asik :D bende sempati duyarm ama.. basakla beraber olmayi sectim belki terazilerin fazla kendini begenmislerindendir bilmiyorum, dusunmedim ama benden daha kendini begenmis olmasinn yaaa :D olmasin iste :D hep burclarimiz hakkinda guzel seyler okuyoduk bu guzel olmus iste, kotu taraflarimizida bilelim :D paylasima bayildim, ellerinize saglik! tesekkurler :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Allahaah ana kuzusu ciktok ben koc yoksa hayatim boyunca ana kuzusu mu olca yandim

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
en şerefli,en haysiyetli insanların burcudur aslan,adı gibi aslan yürekli,cesur,erkeği delikanlı,kadını mert,sözü sert ana gibi ana, kadın gibi kadındır ,ailesi ,eşi,çocukları,dostları için yapamayacağı fedekarlık yoktur.sözünü budak dan esirgemez,hiç bir zaman tribünlere oynamaz,haksızlık karşısında dimdik duruşuyla adeta meydan okur.helal olsun ASLANIMA HEYT YAKIŞIR

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Başak burcu uyum sağlamak için her şeye evet demez çünkü elinde değildir istemese de eleştirir.Eleştirisi doğrudur ve karşısındaki kişi ile bir ilişkisi varsa son bulma ihtimali yüksektir ve konuşkanızdır içmesekte , soğuk görünürler evet ama o zaaflarının kendisine karşı kullanılmasını istemediği için güvenmediği kişilere kendi duygularını açmaz en güzel en karakterli veya en lanetli diye bir şey olduğunu sanmıyorum her şeyin iyi ve kötü tarafı vardır önemli olan kendimizi tanıyıp iyi ve doğru olanı yapmaya çalışmaktır.Konu olarak ilginç ve üzerinde düşülecek şeyler paylaşılmaz bir kere dönüp kendimze bakmamızı sağladı paylaşım için teşekkürler.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben bir akrep kadınıyım ve benim burcumu o kadarda lanetli anlatmamış............olduğu gibi herşeyi dost doğru sözlemiş yanlız iki yüzlülük hariç...............

M

mükemellll

Forum Okuru
mükemmellll

yengeç burcu tam anlamıyla mükemeel ama benim burcumu kötüleyenleri bilemiycem acaba yazdığı burçlardan hangisi onlar ayrıca her burcun kötü bir yanı vardır bunu atlamışlar

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ikizlerburcunun bu yanlarını bilmezdim kendimden soğudum derdim ama asla :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Way be (Boğa burcuyum) yahu o kadar fena mımışım ben ya :D vay be :( bi yanda da bide venüs yıldızıymışım ( aşk, sevgi ve güzelliğin yıldızı :D) :D

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kovayı hiç yapamamışsınız hiç okudunuzmu kovayı kova değişime açıktır okulda parmakla gösterilir :D,asla duygularına yenik düşmmez yani hangi kova efkarlanırki onlar duygu değil mantıklarıyla hareket eder ,basit işleri seçmez iş hayatında(en iyi iş adamları bu burçtan çıkar)burada yazdığınız tek doğru şey yemeğe düşkünlük :D

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Kendini akıllı sanan, saftoriğin biridir. Herşeye kolayca inanır. Gidenin ardından asırlarca yas tutar. Bir de bir gün herşeyin iyi olacağına ilişkin paranoyası yok mudur. Gel de çıldırma. Onu dış görünüşünden daha çok ilgilendiren bir şey yoktur bu dünyada. Birkaç iltifatta yelkenleri suya indiriverir hemen. Bencilin tekidir. Her şeyin en iyisini, en doğrusunu kendisinin bildiğini sanır. Sanki bu dünyaya yüce bir görev için gelmiş gibi davranır. En az bir koç kadar ana kuzusudur bu. Bir de hayat boyu yaslanacağı bir duvar olsun ister. Bir gün melek, bir gün şeytandır. Yani bir türlü çözemezsiniz onu. Sürekli gelgitlerde yaşar. Tehlikelidir. Insanı kolayca avucunun içine alır. Eğer nefretini kazanmışsanız dikkat. Böyle durumlarda öfkesi henüz tazeyken pek çevresinde durmayın. Çünkü o zaman yapmayacağı şey yoktur. İlişkilerinde zordur. Birini severse onu sanki malı gibi sahiplenir, ama gözü de sürekli dışarıdadır. Bu uyuzla dostluk neyse de, aşk asla. Çünkü kaprisleriyle sizi hayatınızdan bezdirir.

İlk defa böle bi yorum görüyorum kötü ama dendiği gibi dürüstlüğü severim :D ellerinize saglık

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Yaa yalana bak hele yuru git burda kova yok demek ki kova burcusun hepsi lannetliymis anasini satiyim ne anladiginiz var !! :D bunu yazan zeki be kendini bilmis biri olmaliii:)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bnce biraz kabaca olmuşherkes bole değilki bnce birazdaha kbr analatılabılınırdı bu arda bn yengeç burcuyum ama cvremdekileree de sorablrsınız bn ole herşeyi bildiğini fln sanmmzatn bu olnlar herkese yonelk deilbirkaçı dısında:) çnku cvremedeki bazıları uyuyor ama yınede kıberca anlatılabılırdı