En Lanet Burç Hangisi

:)...

bende aslan burcuyum, ama oyle odaya iki gun fln kapatrsalar olmem! cunku gezmeyi fazla sevmiyrm evde yan gelip yatmayi... nebilim iste film fln seyrtmeyi seviym. aslinda o kapandigim odada ayna olmassa olebilme ihtimalimde cok buyuk bu dogrudur fazla susleniyz :D bide yalan soylersemde iyi soylerim kimsede cakmaz.. ama soradan yalan soyledim diye vijdanimn sizladigini hissederm ve gider pasa pasa dogrusunu soylerim... yada iste kendi isime gelen kismini :D... Yengec, akrep, balik ve ikizlerde cok guzel anlatlmis... koptum haha... hepsi dogrudur :D ellerinize saglik! ama iste aslan hakkinda birkac kucuk duzeltme rica edicem yukarida, cunku herkezin bildii gibi aslan burcu en guzel mukemmel burctr ;) :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Aslan

yukardaki arkadasa tamamen katiliyorum! en guzel burc aslan burcudur :) ruh sagli acisindan tehlikeli oldugumuzda dogru kabul ediyorum cuknu kiz kardesim basak, kendisini pek iyi etkilemedigimi... sakalarmla kendisini deli ettigimi soyler surekle alinir bana :D bide nedendir bilmem su terazi burcuna karsi cok buyuk sempati duyariz... zaten kactane terazi taniyosam hepsi bana asik :D bende sempati duyarm ama.. basakla beraber olmayi sectim belki terazilerin fazla kendini begenmislerindendir bilmiyorum, dusunmedim ama benden daha kendini begenmis olmasinn yaaa :D olmasin iste :D hep burclarimiz hakkinda guzel seyler okuyoduk bu guzel olmus iste, kotu taraflarimizida bilelim :D paylasima bayildim, ellerinize saglik! tesekkurler :)

Allahaah ana kuzusu ciktok ben koc yoksa hayatim boyunca ana kuzusu mu olca yandim

en şerefli,en haysiyetli insanların burcudur aslan,adı gibi aslan yürekli,cesur,erkeği delikanlı,kadını mert,sözü sert ana gibi ana, kadın gibi kadındır ,ailesi ,eşi,çocukları,dostları için yapamayacağı fedekarlık yoktur.sözünü budak dan esirgemez,hiç bir zaman tribünlere oynamaz,haksızlık karşısında dimdik duruşuyla adeta meydan okur.helal olsun ASLANIMA HEYT YAKIŞIR

Başak burcu uyum sağlamak için her şeye evet demez çünkü elinde değildir istemese de eleştirir.Eleştirisi doğrudur ve karşısındaki kişi ile bir ilişkisi varsa son bulma ihtimali yüksektir ve konuşkanızdır içmesekte , soğuk görünürler evet ama o zaaflarının kendisine karşı kullanılmasını istemediği için güvenmediği kişilere kendi duygularını açmaz en güzel en karakterli veya en lanetli diye bir şey olduğunu sanmıyorum her şeyin iyi ve kötü tarafı vardır önemli olan kendimizi tanıyıp iyi ve doğru olanı yapmaya çalışmaktır.Konu olarak ilginç ve üzerinde düşülecek şeyler paylaşılmaz bir kere dönüp kendimze bakmamızı sağladı paylaşım için teşekkürler.

ben bir akrep kadınıyım ve benim burcumu o kadarda lanetli anlatmamış............olduğu gibi herşeyi dost doğru sözlemiş yanlız iki yüzlülük hariç...............

mükemmellll

yengeç burcu tam anlamıyla mükemeel ama benim burcumu kötüleyenleri bilemiycem acaba yazdığı burçlardan hangisi onlar ayrıca her burcun kötü bir yanı vardır bunu atlamışlar

Way be (Boğa burcuyum) yahu o kadar fena mımışım ben ya :D vay be :( bi yanda da bide venüs yıldızıymışım ( aşk, sevgi ve güzelliğin yıldızı :D) :D

Geri