En sevdiğin çocukluk oyunu ne

RefRa

RefRa

Daimi Üye
Üye
Çoukken oynamayı en çok sevdiğiniz oyun ne...
Benimki evcilik ve yakantop bide saklanbaç var... Bi de unutmadan seksek vardı..:):):)
Nerdeyse hepsini saydım mı ne...:)
Sizin sevdiğiniz oyunlar neler melekler...:):):):):):):)

gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
bende katılıyorum arkadaşaa evcilik ::)))

KeLeBeK's

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
yedikule oynamayı cok severdim ben küçükken ya:D
ki halada severim:D

hüzün meleği 26

hüzün meleği 26

Daimi Üye
Üye
evcilik oynardık kapı önlerinde ne eğlenceli olurdu

juju

juju

Yeni Üye
Üye
ben misket oynamasını çok severdim halada misketlerim vardır

sakaryalı

sakaryalı

Üye
Üye
ip atlamayı severdim artık bacaklarım morardı simdiki çocoklarda bizm oynadığımız oyunları oynamıyolar malesef:S

KeLeBeK's

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
RefRa' Alıntı:
Yedi kule ne ki hiç duymadım...:)
takım oyunu canım7 tane taşı diziyorsun taşları toplan deviriyorsun karşı takım seni topla vurmadan 7 taşı dizersen oyunu sen kazanıroyosun aksi taktirde oyun karşı tarafa geçiyor...böyle bir oyun:)

RefRa

RefRa

Daimi Üye
Üye
KeLeBeK's' Alıntı:
takım oyunu canım7 tane taşı diziyorsun taşları toplan deviriyorsun karşı takım seni topla vurmadan 7 taşı dizersen oyunu sen kazanıroyosun aksi taktirde oyun karşı tarafa geçiyor...böyle bir oyun:)
Aaaa ben o oyunu biliyomuşum biz ona 9 kiremit diyoduk aynı oyun 9 tane taş dizilo sadece üst üste tek farkı taş sayısı Bu da çok zevkli bi oyun...:)

KeLeBeK's

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
RefRa' Alıntı:
Aaaa ben o oyunu biliyomuşum biz ona 9 kiremit diyoduk aynı oyun 9 tane taş dizilo sadece üst üste tek farkı taş sayısı Bu da çok zevkli bi oyun...:)
çin çanı bende yeni duydum:sama yedikuleyi çok severdim:D

RefRa

RefRa

Daimi Üye
Üye
KeLeBeK's' Alıntı:
çin çanı bende yeni duydum:sama yedikuleyi çok severdim:D
Bi de topu atan karşı tarafsa ortada kuyu var yandan geç die eğer bizsek topu atarken yanda kuyu var ortadan geç die bağırıdık taşlara gelsin yıkılsınlar die...:)
Gerçekten çok zevkli ve çok güzel bi oyun...:)

benimm ben

benimm ben

Yeni Üye
Üye
çin çan : 8 kişi yada 10 kişi olurduk.lastikle oynanırdı 4 kişi içine girerdi.dörtgen yada beşgen yapılır etrafında dönülürdü bilmem anlatabildim mi? hahaha

CoLoRfuL~~éCém

CoLoRfuL~~éCém

Yeni Üye
Üye
RefRa' Alıntı:
Çoukken oynamayı en çok sevdiğiniz oyun ne...
Benimki evcilik ve yakantop bide saklanbaç var... Bi de unutmadan seksek vardı..:):):)
Nerdeyse hepsini saydım mı ne...:)
Sizin sevdiğiniz oyunlar neler melekler...:):):):):):):)
ve ben yerRden yüksek :D:eferin:

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
bende evcilik yaaa hatta çamurdan yemekler bile yapardım ben ellerim çatlardı sonra annem kızardı hahaha

M

Misafir

Forum Okuru
Tabikisi evcilik :D Birde dokdorculuk oynardık :D Ben hasta olurdum, ablam hemşire, kuzenim ise dokdor olurdu karnımı açar beni ameliyat ederlerdi :D:D Birde üç katlı ev oyunumuz vardı telif hakkı bizde :D:D Büyüktewn küçüğe kilosuna göre üst üste yatardık :D Ben hep en üstte olurdum:D Sözde üst üte yatınca apartman oluyoruz :D Annemde bizi gıdıklar devirir deprem oldu yıkıldınız derdi ::D:D

Hey gidi günler heyy!!! :D:D

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
CeMoŞ Melek Oyunları 5
kraliçearı Melek Oyunları 45
LaViNYaM Melek Oyunları 406
LaViNYaM Melek Oyunları 80
ßeLeN Melek Oyunları 48
seyda seyda Melek Oyunları 134
$ul€ Melek Oyunları 5
ışılsu Melek Oyunları 4