En sevdiğin çocukluk oyunu ne

Tabikisi evcilik :D Birde dokdorculuk oynardık :D Ben hasta olurdum, ablam hemşire, kuzenim ise dokdor olurdu karnımı açar beni ameliyat ederlerdi :D:D Birde üç katlı ev oyunumuz vardı telif hakkı bizde :D:D Büyüktewn küçüğe kilosuna göre üst üste yatardık :D Ben hep en üstte olurdum:D Sözde üst üte yatınca apartman oluyoruz :D Annemde bizi gıdıklar devirir deprem oldu yıkıldınız derdi ::D:D

Hey gidi günler heyy!!! :D:D

Hangi birini sayayım ki o kadar çok oyun varki ki bende inanılmaz aktif bir çocuktum yeminle ağaç tepelerinde duvar üstlerinde gezerdim o yüzden oyunlarda kazanmak adına taraflar beni paylaşamazlardı:D

En çok oynadığımız oyunlardan bazıları yedikule,yakartopu çelik çomaktı.:dancing:

Ay biz abim ve kuzenimle Görünmezcilik oynardık ya bak nası özledim şimdi o günleri, ev kalabalık olduğunda içinde kimseye görünmeden koşuşturmaya çalışırdık hahaha Bi de sihirli iksirimiz vardı kar yağsın diye dökerdik, bi keresinde bi adamın başına döktüğümüzü hatırlıyorum hahaha Ha bi de mahallede abim bi de abimin arkadaşlarıyla Taso ve Bilye oynardım ne eğleniyoduk ya hahaha

Geri