En tarz boyunluk modelleriyle şık görünümler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En tarz boyunluk modelleriyle şık görünümler
Kadın ya da erkek olarak tercih ettiğimiz örgü modellerinden olan boyunluk tasarımları en önemli aksesuarlar arasındadır. Sizlerin beğenip kullanmak isteyeceğiniz pek çok boyunluk modeli arasından seçimde bulunabileceğiniz resim galerisi ve video seçenekleri ile sizleri baş başa bırakmadan biraz boyunluklardan bahsetmek istiyorum. Youtube kanalında her örgü modelinin paylaşıldığı Derya Baykal videolarını dinleyerek ve bire bir adım adım izleme olanağını yakalayarak kolaylıkla örgü yapabilme zevkini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Örgü ürünlerini takmak kimilerinde alerjen etkilere sebep olabilmektedir. Bu etken durumlarına maruz değilseniz ya da beni alerji etmez konusuna güveniyorsanız boyunluk kullanımından çekinmezsiniz.

Farklı pek çok model ile göz kamaştırıcı bir aksesuar olarak dolaplarımızdaki yerini koruyabilen bu boyunluk tasarımları şıklıklarıyla sizleri de büyüleyebilme potansiyeline sahiptir. En tarz boyunluk model görünümleriyle resim galerisinde beğeni yakalayabilme şansınız var. Videolarını izleyerek siz değerli okuyucularımıza renkli ve model farklılığıyla daha farklı videolarına ulaşabilme sahibi olacağınız linkleri sunuyoruz. Düğmeli, saçaklı, düz örgülü ya da motifli ilerleyen pek çok video link ziyaretini mutlaka gerçekleştirmelisiniz.

Youtube yanı sıra on marifet sitesinde de kolaylıkla ulaşabileceğiniz linkler aracılığıyla olabildiğince kolay öğrenme gerçekleştirebileceksiniz. Video linkleri arasında gezinirken hoşunuza giden kokoş denen daha klasik modeller ya da spor tarz saçaklı model seçenekleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Klasik modellerde genel itibariyle boyuna yapışır model çeşitliliği daha fazla olmaktadır. Dantel görünümlü tığ işi sevenler bu modelleri yaparken çok da zorlanmazlar. Örgüyü daha şiş üstünde yapmayı sevenlerde salaş denen kot ile tamamlayabileceğiniz rahatlıkla yapabileceğiniz boyunlukları kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bana sorsanız resim galerisinde hangi model senin tarzın el yeteneğin olsa hangisini yapardınız diye emin olun en son resimdeki model derdim. Örgüyle aram pek olmadı. O yüzden ben genelde anneme yanaşıp bana da yapar mısın diyenlerdenim:D Yeteneği olanlara imrenmişimdir hep neden mi? Çünkü model de ve yapmada sınır olmayacak yeter ki zamanları olsun. Siz de yeni bir aksesuar için arayış içindeyseniz tam da kış gelmeden boyunluk tercihini tamamlama düşüncesi içine girebilirsiniz.

636233641466525584.jpg
Çok-Güzel-Boyunluk-Modelleri-8.jpg
el-orgu-atki-modelleri-016.jpg
farkli-orgu-atki-modelleri-1.jpg
sik-orgu-boyunluk-sal-modelleri.jpg

Geri