En yeni bebek battaniyeleriyle keyifli uykular

En yeni bebek battaniyeleriyle keyifli uykular
El emeği bebek örgüleri arasında yer alan bebek battaniyeleri hakkında fikir edinmek isteyenler toplanın yamacıma. Birbirinden şahane bebek battaniyesi modelleri ile bebeklerinizin yataklarını renklendirmeye ne dersiniz? Sizlerin becerileriniz ya da yakınlarınızın becerisi olmaya hak kazanmış pek çok bebek battaniyesi modeli ile karşınızdayım. Siz değerli bebek battaniyesi modeli arayan bayanlar için derleyip bir araya getirdiğim pek çok örnek arasında yer sade modeller benim açımdan değerlendirildiğinde daha kullanışlı.


Kimisi gösterişli modelleri seviyor. Birçok yerine işlem ile çiçek ya da hayvan figürleri işleyerek kabartmalı görünüm veriyor. Bence bebeğin keyif dolu uykusu için en sade beyaz bebek battaniyeleri favorim diyebilirim. Galerimde de göreceğiniz üzere beyaz üzerine işlemeli ayıcıklı model var. Renkli görünüm açısından hem kız bebeğe hem de erkek bebeğe gidebilecek olan bu model sadelikte ikinci plana attığım diyebilirim. Ama çiçekli ortalarında ve kenarlarında sık aralıklarla işlenmiş biraz da kaba duran – benim fikrim sizin zevkinizi bilemem- model beğenebilecek standartı verebilmektedir.


Resim galerimde yer alan kırmızılı beyazlı model de beğendiklerimden. Üzerine işleme yerine renkli ip kullanımlarıyla adeta resim çizer gibi yapılmış kelebekli, uğur böcekli model de son derece şık duranlardan. Sizin becerinize göre farklılığı elde tutabilecek bebek battaniyeleri hakkında bilgi edinmek için daha pek çok sezon trendi bebek battaniyesi model incelemesinde bulunmayı tercih edebilirsiniz.


Şık tasarım zenginlikleriyle sizlerin ve bebeğinizin beğeneceği bu battaniyeler örgü olduklarından uzun süre saklanabilenlerden olacaktır. Ayrıca kışın soğuk günlerinde sizi en iyi koruyabilecek olan modellerden olacaktır. Bebeğinizi hasta etmeden kış sezonu koruyabileceğiniz pek çok seçeneğe bebek örgü satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Birçok yerde Pazar yerlerindeki kıyafet sergilerinde bile yer alan bebek battaniyeleri emeğe hakkını verebilecek çok da uçuk olmaya fiyat etiketleriyle sizleri beklemektedir. Tığ ya da şiş yardımıyla örülebilen bu battaniyeler el becerisi olan babaanne, anne adayı ve anneannelerce bebek haberi alınca örülmeye başlayan ilk ihtiyaçlar arasındadır. Siz de bebeğinizi korumak için 2017 sezonuna hazırlık yapan kış annesi adaylarındansanız örneklerim harici videoları takip ederek de farklı motif zenginliklerine ulaşabilirsiniz.


201-bebek-battanıye-modelleri-27.jpg
2016-bebek-battaniyesi-modelleri-21.jpg
boncuklu-bebek-battaniyesi.jpg
desenli-bebek-battaniyesi.jpg
orgu-kadife-battaniye-modelleri.jpg
Yeni-Sezon-Örgü-Bebek-Battaniye-Modeli-16.jpg
 
Üst