En zor üc Zeka sorusu..

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
1.saat kaç
2.70
3.Aşağıdaki Dizenin Son İki Harfini Bulunuz
adsihb
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
gençler mantıklı düşünüyosunuz ama bu soruda mantıksız düşünün öyle bulursunuz. yanı 2. soruda diğerleri kolay.
7 veledin 14 ayağı olur o tamam. Ama 7 çocuğun toplam 7 çantası ve bu toplam 7 çantanın içinde toplam 7 kedi varmış sonucta o otobüste 7 kedi oluyo yani 7*4=28'den kedi ayak sayısı. Bide 7 kedinin hepsinbin ayrı ayrı DEĞİL toplam 7 kedisi varmış 7*4=28 cevap: 14+28+28=70
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Tanrıça, dişi tanrı anlamına gelir (< Türkçe tanrı'dan Slavca "kralitsa" modeline göre -yanlış- türetilmiş bir türevdir). İlahi bir soyut varlıktır. Birçok kültürde tanrıçalardan bahsedilir. Bazen tek başına, ama çoğunlukla bir panteonun üyesi olarak tanrıça inanışı özellikle paganizmde yaygındır.
Tanrı veya tanrıçada görülen tanrıya bir cinsiyet verme girişimi ve inancı din veya inancın doğduğu kültür ve topluluğun matriarki (anaerkillik) veya patriarki (ataerkillik) yapılarından herhangi birine daha yakın olduğu yönünde ipuçları sağlayabilir. Birçok modern matriarklar ve panteistler tarafından tanrıça anlayışı Tanrı'nın (yani İbrahimi Tanrı'nın) bir versiyonu veya benzeri olarak savunmaktadırlar...... umarım nickinizin tehlikesini farkedersiniz kardeşim..
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben biliyom bence b harfi ben s harfi sen oluyo böylece ortaya ben&sen dondurması ortaya çıkıyo hahahahahahahahahahaha!!!
 
Üst