En zor üc Zeka sorusu..

her gün 24sayfa kitap okuyan hasan 120 safalık kitabın 2bölü sekizini kaç günde okur

Tanrıça, dişi tanrı anlamına gelir (< Türkçe tanrı'dan Slavca "kralitsa" modeline göre -yanlış- türetilmiş bir türevdir). İlahi bir soyut varlıktır. Birçok kültürde tanrıçalardan bahsedilir. Bazen tek başına, ama çoğunlukla bir panteonun üyesi olarak tanrıça inanışı özellikle paganizmde yaygındır.
Tanrı veya tanrıçada görülen tanrıya bir cinsiyet verme girişimi ve inancı din veya inancın doğduğu kültür ve topluluğun matriarki (anaerkillik) veya patriarki (ataerkillik) yapılarından herhangi birine daha yakın olduğu yönünde ipuçları sağlayabilir. Birçok modern matriarklar ve panteistler tarafından tanrıça anlayışı Tanrı'nın (yani İbrahimi Tanrı'nın) bir versiyonu veya benzeri olarak savunmaktadırlar...... umarım nickinizin tehlikesini farkedersiniz kardeşim..

10 kişivar 10000000000

0000000000000kişi ölmüş kim kalmış
cevap hic kimse cünkü otobüste yer yokki

öğretmenin sorduğu soruya bak o kedi sorusunu sınıfta öğretmen bize sormuştu :)))))))))))))

bence 10992 ayak var esranın yaptığı doğru ama şoförün ayaklarını hesaplamamış....

ben biliyom bence b harfi ben s harfi sen oluyo böylece ortaya ben&sen dondurması ortaya çıkıyo hahahahahahahahahahaha!!!

Geri