Ender Saraç'tan Boy Uzatma Kürü

  • Konbuyu başlatan TİTAN
T

TİTAN

Forum Okuru
Ender Saraçtan Boyu Uzatan Bitkilsel Kür
Ender saraç boy uzatma kürü formülü


Sevgili melekler, bu yazımızda Sağlıklı Beslenme Uzmanı Dr.Ender Saraç'ın boy uzatma ile ilgili olarak yaptığı açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz :)
Ender saraç boy uzaması kürlerinin belirli yaşlarda uygulanmasının daha doğru olduğunu yaş ortalaması olarak ise 12 ila 22 yaş arasında boy uzatma kürü uygulamasının olumlu sonuçlar vereceğini belirtti.Bu yaşlarda sonraki yaşlarda bu kürü uygulamanızın faydası olmayacağı gün gibi aşikardır.


Ender saraç boy uzatma kürü formülü ; Boy uzaması için öncelikle yapılması gereken en önemli şeyin beslenme alışkanlığı olduğunu belirten doktorumuz, denizlerimizde yetişen bazı balıkların tüketilmesi ile boy uzamasın mümkün olduğunun altını çizdi.

Bunun için çocuğun gelişim sürecinde haftada en az 3 kere olmak üzere uskumru, torik, kefal yada palamut ile beslenmesinin boyunun uzamasında etkisi fazladır. Balıkların sırt kısımlarında bulunan siyah etin boy uzamasında etkisi tartışılmazdır.

Ender saraç 12 yaşından sonraki çocuklarda boy uzatma kürü olarak bitkisel formülü de uygulayabilirsiniz. Çocuğunuz için kesinlikle hiçbir yan etkisi olmayan bitkisel bir çayı 6 ay boyunca haftada bir kere demleyip içirilmesi boyun uzamasında etkili sonuçlar yaratacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken ise balık ve bitki çaylarının kesinlikle hormonsuz olmasına özen gösterilmesidir.
 

Üst