enerji emen eşime karşı savaş açtım !

kızılsaç

Üye
Üye
enerji emen eşime karşı savaş açtım !
arkadaşlar daha çok üyemize ulaşmak için bu konuyu açtım.sağolsun yasemin ve ezgi arkadaşlarım üzüntünün eşiğinden çekip çıkarıp, kendime gelmemi sağladılar.Allah razı olsun onlardan.
şunları demek istiyorum ve yorumlarınızı bekliyorum:
1)kimse dört dörtlük değildir.
2)biz kimsenin kölesi oyuncağı ,suçlusu değiliz.bizde bir anadan doğduk.duvar kovuğundan çıkmış muamelesini kabul edemeyiz.
3)çocuklu olsun olmasın çocuk bir ilişkinin kurtuluşu değildir bir ilişki sonsuza dek sürecek diye bir kural yok.
4)anne babamız gerçek anne babaysa evladına destek çıkar. onu yük gibi görmez.
5)severek yada görücü usulü evlenip bir şekilde bi hissiyat içinde oluyoruz kocalarımıza karşı.
6)çoğunlukla eninde sonunda,herşeyin suçlusu, yetersiz zayıf dırdırcı,agresif hep biz olup sürekli aşağılanıp azarlanıyoruz. karşı taraf hep kendini mükemmel görüyor.
7)sonucunda bol göz yaşı içine boğulup kendimizi yetersizlik ve sorumsuzlukla suçlamak.zincirleme olarak bıkkınlık sonucu soğuma ayrılık.
ne yazııki ben diğer kadınlar gibi olamadım şu hataları yaptım.çünkü aslında değer verilmesi gereken yaptıklarım bedel ödemeye döndü.
1)kocamı ilk günkü gibi sevdim.: bu hataydı sevdide sigara alkol gibi bi süre sonra aldığı miktar bünyeyi etkilemiyor galiba :(
2)küssemde hep büyüklüğü ben gösterdim:.buda onun kazmalığını haklı görmesine sebep oldu.hiç bir yanlışını kabul etmedi.
3) açık kapı bırakmak:.aslında 10 tane çocuğunuz olsa bile adamın yaptığı hata ise hatadır değişmez.sonuçları ilişkinin bitmesi ise ve sizin çabanıza karşılık alamıyorsanız ilişkiyi kendiniz ve çocuklarınız için noktalamak zorundasınız.benim henüz çocuğum yok. fakat onu koparıp atmak. onla sürünmekten daha acı verici olduğu için ayrılmayı ihtimal olarak bile kendime kondurmadım.fakat süründüğümle kaldım.
4)soğuk kanlılık: ben sanırım kendi eşime karşı en çok bunu beceremedim.sürekli blöf yapıp geri döneceğim hissini uyandırdığım için.takmadı sonunna kadar soğukkanlı olsam. ağzımda değil icraat olarak yapsam kendini toparlayabilirdi.
SONUÇ:
ÜZGÜN
BİTKİN
KARIŞIK BİR KAFA
BAKIMSIZ BİR GÖRÜNÜŞ
BÜYÜKLÜK GÖSTERECEK KADAR BİLE KALMAYAN RUH.
Artık şartları kendim için en iyi şekile çevireceğim çünkü görüyorum ki eşim olsa da beni üzenlerden hiç farkı kalmadı.

Aslında hiçte karışık bir durum değil bu. Genelde çevrenize baktığınızda, sizinki gibi ya da sizinkilerin biraz daha fazla ya da eksiğini yaşayan binlerce insan bulabilirsiniz. Bu kadar yazdığınıza göre en iyi sonucu yine siz bulacaksınız.
İnsanların sizlere kurduğu cümleler belki sizi bir az olsun rahatlatacak ama iki seçeneğiniz olduğunu biliyorsunuz.
Birinci seçenek, ne olursa olsun öylesine bırakıp gitmek ( Bunu tavsiye etmiyorum )
İkinci seçenek her halukarda yaşanılanların gün gibi ortada olduğu kurduğunuz cümlelerden de görünüyor. Kendinizi değiştirebilirsiniz. Değişik şeylerden keyf alma, yeni uğraşlar el becerileri vs belkide sizi biraz olsun rahatlatacaktır. Ama kesin sonuç değil. Evet Ne ayrılık ne de başka birşey kesin sonuç değildir. Dediğim üzere bunu sadece siz çözebilirsiniz.

Bu yolda size başarılar diliyorum. Umarım mutlu bir kadın olursunuz, zira mutlu kadtınlar mutlu çocuklar yetiştirir bu ülkede. Belkide sizi rahatlatacak şey yazmaktır yazın olur mu ?

Saygılar.

Geri