eniştemin tewii

Ama bir detay var kızlar, şimdi polisler şapkaları yerde bırakıp kaçtıysa, enişte bey sopayla gitse ne yazar hahaha
Demek ki sopadan azda olsa savunma gücü alıyor yani tüm mahalle polisleri bile kaçırtımış, bizim enişte elinde sopayla hükmedecek mahallaye hahaha

teww teww tewww bitiyorum ya hahaha

Eniştene hörmetler Cemom, seninde o hafızana sağlık olsun ki, hafızanda ki bu anılarını bizimle paylaşıyorsun ama benide yerlerde süründürüyorsun bilesin hahaha

Gece çette yazdığından belli daha kendime gelemedim, gülmekten hahaha

kızz enişteem napsın gelene geçirecek soğayı en azındann dayak yime oranı aza düşer hahaha kendini savunur sopayla hahaha ay daha çok var rüya geceki herşeyi yazacam hahaha herkesin kopsun kayışı bizimkii kayboldu yok hahaha

kızz enişteem napsın gelene geçirecek soğayı en azındann dayak yime oranı aza düşer hahaha kendini savunur sopayla hahaha ay daha çok var rüya geceki herşeyi yazacam hahaha herkesin kopsun kayışı bizimkii kayboldu yok hahaha

Benim kayışları görürseniz bir zahmet bana getirin, kayışsız olmuyor be hahaha Hoş sen daha diğerlerinide anlatırsan bizim kayışlar kopa kopa bir daha yapışmazlarda hahaha

hahaha Dün gece ne güldük ama.Yeni stand up Cemoo geliyor az kaldı derken konusunu açmış bile hahaha
Şu polislere yazık olmuş doğrusu şapkaları unutulmuz merkeze öyle dönülmüş hahaha
Daha neler var kim bilir :D:D

Yalnız enişten güvenmemekle haklıymış Cemoo polisler kaçmış şapkasız hahaha

Geri