Epilasyon Can Acıtır mı?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Epilasyon Can Acıtır mı?
Bu sayfa; Epilasyon Can Acıtır mı konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, güzellik uğruna kadınların katlandıkları şeyler düşünüldüğünde gerçekten onları ayakta alkışlamak gerekir. Tüm acısına rağmen güzellik kadınlar için birazcık çekilen acıya değerdir. Özellikle fazla tüylerden kurtulma yöntemleri en acı veren yöçntemlerdir. Bunun için teknolojiden de faydalanılsa bile zaman zaman acı çekilir. Ağda gibi klasik yöntemlerin acısı malum, peki epilasyon can acıtır mı? Tekbnolojiye teslim olarak tüylerden kurtulmak isteyen kadınların akıllarını en çok kurcalayan bu sorunun cevabını araştırdık..

epilasyon-359.jpg

Eski sistem epilasyon cihazlarını kullanan kişilerin ürünleri maalesef bir ağrı yaratabiliyor.

Peki, epilasyon acıtır mı? diye yaptırmayacak mıyız? Tabi ki hayır. Ne olursa olsun kesin çözüm sunan bu formül ile artık hem yaz hem de kış aylarında son derece rahat edeceksiniz. Her ay tekrarlamanız gereken ağda günleriniz olmayacak ve korkulu anlar yaşamayacaksınız.

Epilasyon acıtır mı? Diye incelediğimizde, eski sistemi kullanan klinikleri de bir miktar acı verdiğini öğrendik. Bu acı aslında sadece saniyelik bir olay. Makine size temas edildiğince sadece bir saniye kadar keskin bir ağrı ve sonrasında hiçbir şey yok. Tabi ki bu ilke tüm vücudunuza uygulanacaktır.

Daha çok genital bölgede verilen rahatsızlık fazla olabiliyor. Bacaklarda daha az hissedilen acı genital bölge ve koltuk altında daha fazla hissedebiliyor. Ne olursa olsun sonuçlarına değdiğini inandığımız bu formül ile artık ebedi olarak bu kıllardan kurtulabilirsiniz.

Sizlerde epilasyondan korkmadan, uygulama yapan görevli ile konulabilir ve aklınızı dağıtabilirsiniz. Dilerseniz müzik dinleyerek aklınızı dağıtabilir ve böylelikle acıyı daha az hissedebilirsiniz. Eczanede satılan uyuşturan kremleri de uygulayabilir ev ağrıyı en aza indirebilirsiniz. Önemli olan sadece kısa bir süre dinlenmeniz. Yaptırdıkça ağrıya alışacaksınız ve sizi çok fazla rahatsız etmeyecek.

Ben de uzun uzun bu sorunun cevabını aradım durdum fakat en etkili yol fazla düşünmeden lazer odasına girmek:DÖzelikle de genital bölge yapılırken ne hissedeceğimi çok merak ediyordum. Yetkili hemşire ilk olarak bacaklarımdan başladı. İlk seans biraz uzun sürüyor. İlk atışı hiç unutmam nefesimi tutmuştum:)Ama hiçte düşündüğüm gibi olmadı. Hiç mi bir şey hissetmiyorum? Elbette ki hissediyorum ufaktan ufaktan ama can yakan cinsten değil.

Acıyı düşünmek, kıllardan kurtulmanın yanında hiç kalıyor. Emin olun ki, korktuğunuza değmeyecek. Lazer günüm gelse de gitsem diye sabırsızlanacaksınız. Soğuk hava ile uygulanan teknik ile üşümekten başka hiçbir şey hissedilmiyor. Soğuğu seviyorsanız bilemem ama ben çok üşüyorum:)

Geri