Episoft kullanlar kullanıcılardan yorum istiyorum

L

lickyxepito

Forum Okuru

Selam melek Kadınlar kulübü üyeleri ben de bu episoft denen üründen alarak kullanmak istiyorum ama güvenipte alamıyorum da aranızda kullananlar oldu mu bana yardımcı olabilir misiniz tavsiye ediyor musunuz ? Tüyleri üç seansta yok ettiğini idda ediyor ama ne bileyim sitelerinde yorum bile yapımıyor gibi bişeyler olkudum bazı sitelerde aranızda kullanan var mı tüyler için kesin işe yarıyor mu ? Özellikle ben de yüzümü her gün yüz epilatörüyle alan biriyim kullananların bazıları tüyler çıkmaz sandım ama yinede çıktı gibi şeyler yazmışlar kullanan oldumu güvenmelimiyim kızlar ?

Valla çevremde bi kız arkadaşım kullanmıştı sitelerinde dediğiniz gibi yorum da yaptırmıyorlar heralde bi ton şikayetleri de vardır ben pek tavsiye etmiyorum yüzdeki tüyler için başka bir yöntem kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bende arkadaşımın yalancısıyım başka kullanana var ise buraya yazabilir ona göre yorumlara göre karar verirsiniz alıp almama hususunda ama yüz yani bu şakaya gelmez iyicene araştırmadan kesinlikle almayın derim ben size.

Geri