Erkeğe sevgililer gününde ne hediye alınır?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Erkeğe sevgililer gününde ne hediye alınır?
sevgililer günü hediye seçenekleri, erkeğe alınabilecek hediyeler, özel tasarım hediyeler, sevgililer günü hediyeleri
Her sene 14 Şubat tarihin de tüm dünya da olduğu gibi ülkemiz de sevgililer günü kutlanır. Aslın da sevgi bir güne değil her güne sığmalı diye düşünüyorum ve eminim ki sizler de böyle düşünüyorsunuzdur. Sevgililer günü de nerden çıkmış acaba diye düşünüyorsanız burayı tıklayınız

Eskiden beri adet haline gelen sevgililer gününde sevdiğiniz kişiye hediye alma geleneği bu sene ki 14 şubat tarihin de yine bozulmayacak ve bu durumdan en çok da hediyeleri satan mağazalar daha karlı çıkacak;)

Bir bayana hediye alma seçeneği bir hayli fazla olsada sıra erkeğe geldiğin de birçok bayan bu konuda sıkıntı yaşamaktadır.
Aslın da hediye seçenekleri günümüz de özel tasarım hediyelerin de hayatımıza girmesiyle birlikte daha kolay bir hale geldiğini söyleyebilirim.

Eğer bir erkeğe hediye alacaksanız öncelikle bu erkeğin sizin hayatınızda ki yeri ve öneminin ne olduğunu düşünmelisiniz. Bu erkek sizin eşiniz, nişanlınız, erkek arkadaşınız olabileceği gibi illaki sevgili olması şartı olmadan da sevdiğiniz değer verdiğiniz birine hediye alabilirsiniz.

Bana göre eş konumundakiler daha şanslı hediye alırken nedeni ise en azından eşini yeni başlayan bir ilişkiye göre daha iyi tanır ve onun nelerden hoşlandığını ilgi alanlarını vs daha iyi bilir.

Hediye alırken bunu ön plan da tutabilirsiniz. Onun ilgi alanlarına, sevdiği hobilere göre seçenekler bir hayli fazladır. Özel bir tasarım olarak hediye seçeneklerini de düşünebilirsiniz. Mesela üzerine adı yazılı bir tesbih, çakmak, cüzdan gibi seçenekler cazip olabilir. Bunun yanında ikinizinde olduğu romantik özel tasarım hediye seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Bunların yanın da daha klasik seçenekler arasın da gömlek modelleri, parfüm, ayakkabı, ev terliği, giyim modellerinden vs seçebilirsiniz. Bu güzel ve anlamlı hediyelerden birini verirken ona oldukça şık sevgililer gününe özel abiye kombinleri konumuzu incelemenizi tavsiye ederim.

erkege_bayram_hediyesi-5.JPG
erkek-sevgiliye-en-güzel-20-dogum-gunu-hediyesi-14.JPG
sevgililer-gunu-erkek-2015-hediye-sevgiliye-mnk.JPG
sevgililer-gunune-ozel-erkek-aksesuarları.JPG
sevgililer-günü-için-erkeklere-hediyeler-sevgililer-günü-erkek-hediyeleri-1.JPG
yilbasi-2015-yeniyil-hediye-erkekler-icin-oneri.JPG

SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ

off yine geldi sevgililer günü ve henüz eşime ne alacağımı düşünmedim valla almazsam burnumdan fitil fitil getirir hahaha diyoki eğer sen bana almazsan bende sana almam:D önceden böyle demezdi oda gözünü açtı neyse o daha zararlı ben ne alsam sesini çıkarmaz ama onun alacağı şeyler biraz yüklü oluyor hahaha o yüzden en kısa zamanda bende bir çarşıya çıkmalı ve kocişime hediye almalıyım üzerinde ismi yazılı tesbih çok hoşuma gitti eğer çarşıda bulamazsam internetten sipariş verebilirim anlamlı bir hediye olur diye düşünüyorum;)

Geri