Erkeği 15 günde Elde Etmek.

Bayanlarda daima bu potansiyel vardır ama :D bazıları sadece akılda kalır planlamayla bazıları planlarını uygular ben bugüne kadar yapamadım :huhe: kalkıp bunları eğer hoşlandığım biri olursada yapamam acayip çekingenimdir erkekler konusunda :haha:

Özür Dilerim. Çalışmanıza saygı duyuyorum emek vermişsiniz Yalnız, ben bir erkek gözüyle yorum yapıyorum. ben 2. günde benden hoslandıgını anlardım zaten :) Ayrıca Kızlar benden size bir Erkek tavsiyesi... oldugunuz gibi olun. Makyajla falan olmuyor Ayrıca aşırıya kacanlar bana itici geliyorsunuz ve en önemlisi. Erkek arkadaşınız varsa eger onun yanında bir baska erkekten söz edin Bu kıskanmasını saglayacaktır sonrasında şöyle deyin, ama bak sen onun sahip olmadıgı bana sahipsin deyin :) bu onu derinden etkiler tabi ben kişisel tecrübelerime dayanarak konusuyorum kız arkadaşım beni bu şekilde bagladı kendine :D

zaten o kadar da kolaydı sanki film gibi anlatmışsınız deneyen varsa vay haline

eger sadece arkadaşsanìz ve her gün msjlasip konusuyosaniz nasıl aşık edebilirsiniz yada belki aşıksa nasıl anlarsınız ben biraz fazla çekingenim galiba...:-(

Geri