Erkeği kendinize nasıl bağlarsınız?

• Konbuyu başlatan Ebelenra
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Vallahi tatlım o senin dediğin formülü bulan bir kişi olsaydım eğer ya da buradaki bir kişi bilseydi hiç boşanma olmazdı, bilen köşeyi dönerdi :) Öyle bir şey yok hem daha yaşın küçük zaman içinde kalasları daha iyi anlayacaksın. Her kesin kendi yöntemi vardır. Sen de kendi yöntemlerini belirleyeceksin. Bunda, karşıdaki erkeğin durumu, düşüncesi, sinirlendiği şeyler, mutlu olduğu şeyler nefret ettiklerli vs hepsi önemli.... Yani öyle bir formül malesef yok :)

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Valla benim eşim benim ağlamama dayanamıyor en ufak bi şeyde başlıyorum ağlamaya istediğim her şeyi yapıyor :huhe: :huhe: :huhe:

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Vayy güzel taktikmiş :) Höngür höngür mü ağlıyorsun nası ağlıyon onuda söyle bakim bağıra çağıra mı ağlamak ama nası ağlamak :)

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Vayy güzel taktikmiş :) Höngür höngür mü ağlıyorsun nası ağlıyon onuda söyle bakim bağıra çağıra mı ağlamak ama nası ağlamak :)
Sanki etimdem et koparıyorlar şeklinde hıçkıra hıçkıra ama bi hafta ne istersem oluyor :huhe::huhe::puhas:

E

Ebelenra

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Valla benim eşim benim ağlamama dayanamıyor en ufak bi şeyde başlıyorum ağlamaya istediğim her şeyi yapıyor
Ayyy ilk öyleyfi benimde sonra kanmıyor ağlamama