Erkeği mutlu etme yolları:):):):):

BaBy

Yeni Üye
Üye
Erkeği mutlu etme yolları:):):):):
Başarılı bir birlikteliğin anahtarı sevgi ve saygıdır.Mutlu bir ilişkiyi paylaşmak ve yaşamak harika bir şeydir..Her şeyden önce, fedakar ve koşulsuz olmak asla bir taraflı olmamalıdır.İlişkilerin mükemmeliyeti her iki taraf içinde karşılıklı özveri gerektiriyor. Dolayısıyla, ilişkinizde mutlu olmak istiyorsanız, sevgiyle ve mutlulukla bilinçli bir çaba göstermelisiniz.

erkeği mutlu etmenin yolları.jpg

Fakat erkekler çocuk gibi olduğu için biraz daha fazla ilgi bekliyor. Bir erkeğin en çok sevdiği sevgi eylemlerinden biri eşinin yada sevgilisinin saçlarını okşaması ve merhametli davranmasıdır
Başkalarının önünde ona övgüler yağdırın,Kendisini güvende hissettirin,Onu gayretle motive edin,Gerçekten sevdiği bir şeyleri satın alarak onu şaşırtın,Onu eleştirmeden inen O nu destekleyin..Bir sevgiliyi etrafında tutmanın en basit ve en iyi yolu kendisini mutlu hissettirmektir. Bir erkeği etrafında tutmanın en basit ve en iyi yolu kendisini mutlu hissettirmektir. İlişkiler zor bir iştir ve her iki tarafın çabası gerektirir. Sizin ve ilişkiniz için yaptığı şeyleri not edin ve farkında olduğunuzdan ve teşekkür ettiğinizden haberdar edin. Elini tutun ve onu iyi bir neden olmadan öpün. Birlikte kaliteli zaman geçirin .

Övün. Erkekler kendilerini şaşkına çeviren kadınlara taparlar. Övgü şeker gibidir erkeğinizi övün..Ona duymaktan hoşlanacağı cümleler kurun.

Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer. Erkeğinize en güzel ve en sevdiği yemekleri yapın..

Erkeklerin çoğu şımartılmayı sever. Bu yüzden erkeğinizi şımartmak için küçük süprizler yapın.

Erekler ağlayan kadını değil güçlü kadınları sever bu yüzden erkeğinizin yanında olumsuz bir durum karşısında ağlamak yerine çözüm üretmeye çalışın.
Erkekler eleştirilmeyi ve iddayı sevmez. Bu yüzden bir konuyu anlatırken kendi doğrunuzu dikte etmeyin.Onun düşüncelerine de saygı duyun..

Bu konu erkekleri mutlu etmenin yolları ile ilgili bilgiler versede şunun üzerine basmak gerekir. Mutlu bir birlikteliğin sırrı karşılıklı özveri dir. Hiç bir şey tek taraflı olmaz. Birliketliğinizin uzun süreli olması için adımlarını karşılıklı atın ve beklentilerinizi anlatın..

anammm adamlar bizi mutlu edene kadar bırakır kaçar ayol erkekleri mutlu etmek nede kolay beya bizim çenemizi kapatmak heçte kolay değilmiş ya burda okuyunca anladım yazık yaaaa hahahahay

ben böyleyim

ben dediklerinizin hiç birini yapmıyorum ama kocam yinede bana birşey demiyor :D

ayy bende üzüldüm bu erkeklere ne zor işleri varmış yaa ..hahaha
ama ben bukadarını istemedim hiç bir zaman başak burcuyum malum mantık ön planda ve çokta romantik değilim .kocamda romantik olunca birbirimizi dengeliyoruz böylece yuvarlanıp gidiyoruz işte..

:D:D yok bu erkeklerin işi çok zor vallaha hem kadının her dediğini yap hemde bir sürü kaprisini nazını çek hahaha allah sabır versiinnnn hahaha ayyyy benim eşimde pek öle olmasada onada acıyorumm bazenn :D:D

Geri