Erkeğin sevdiği sözler

M

Misafir

Forum Okuru
Erkeğin sevdiği sözler
erkeklerin sevdiği sözler facebook sevdiği sözler kısmı
erkeğin sevdiği sözler, neler, hangileri buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar

"Bu erkekleri anlamak zor, nelerden hoşlanırlar?" diye merak eden Melek'ler ve hatta tüm kadınlar, erkeklerin sevdiği sözleri bu yazımızda öğreniyoruz:)

84d8a0e49e30c7.jpg

1)Erkeğim:(Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir)

2)HayatımErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarÖmrümErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarDünyam:(2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir)

3)Kalbimin SahibiErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarHayatımı Adadığım: (Bu tür hitaplar erkeklere güç verir.Her erkek sevdiğini sahiplenir bunun için bu hitaplar tercih edilir.)

4)Yüreklim:(Erkeklerin yapısı itibariyle Güçlü olmak onlar için çok büyük bir gayedir.Eğer sevgilinize bu tür güç hitapları kullanırsanız mutluluk sahibi ederceğinize emin olun.)

5)Birtanem:(Her erkek sevdiğinde tek olmak ister o yüzden bu söz onlara ayrıcalık hissettirir)

6)VazgeçemediğimErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarVazgeçilmezim:(Bu hitapta kadınlar gibi erkeklerinde çok sevdiği bir hitap şeklidir.Her erkek kadınının vazgeçilmezi olmayı ister.)

7)Geleceğim:(Ciddi düşünen bir sevgiliniz varsa bu söz onu mest edecektir.)

8)Serserim:(Erkeklerin Bir kısmı bu hitabı çok severken bir kısmıda hoşlanmaz.Bu hitabı seven bir sevgiliniz varsa ona Özgürlük hissettirecektir.)

9)Prensim:(Bu hitapta çok sevilen bir hitaptır.)

10)SevgilimErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarSevdiğimErkeklerin En Çok Sevdiği HitaplarSevdiceğim:(Kadınlar gibi erkeklerde bu hitapta sadakat hisseder.)

Bu hitapların dışında sevilen bir çok hitap var Ancak ilk 10 bunda sıralı.
Erkeklerin hiç hoşlanmadığı hitap şekli '' Canım'' dır.Samimiyeti simgelemez.

Ben eşime erkeğim,sahibim ,birtanem , hayatım soluğum derim. Her bir söylemden ayrı ayrı keyif alıyor. Bu sözleri sarfederken o kadar içten söylüyorum ki eşimde ; Hatunum , canımın içi , civcivim çıtırım , çitlenbiğim diye karşılık verir. :) Canımı genelde tirp atarken kullanıyorum :D Bu yüzden bizde samimiyeti simgelemiyor . Ama canımın içi diye hitap ettiğim de şımarıklığımı sırnaşmak istediğimi hissettiriyorum. .

Geri