Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

zzzz

benim OkuLda Aşık oLduğum biR çocuk vaR BeN onu okaDar ÇOK SEVİYORUMKİ ANLATAMAM Ama Obeni seviyormu bir türlü anlamadım bnm hikayem biraz uzun
bnm aşık olduğum çocuk aslında bnm çok yakın arkadaşım ama bn onu seviyorum ve bilmiyor bn geçen sene ondan hoşlanmadığımı söyledim aradaşlarım ondan hoşlanıyorum diye bir yalan uydurmuşlar bn de ona aramızda arkadaşlıktan başka şey olmayacağını söyledim bu sene o çocuk bana ok yakın davranmaya başladı bana sarılıo (çok güzel olmuşun kız cadı,sarılıo arkadaşım merveyi öptüğümde hande bnide öpsene falan dio ama çocuk bayağ çapkın yani çok sapıklık yapıoo buda ona göre nolmal bişi herhalde) bende ona fazla ilgi duyuyorum ve ona bu ilgimi biraz gösteriyorum galiba onu kıskanıyorum hep onun yanında yada sınıfına gidiyorum benim sorunumşu O BENİ SEVİYORMU ACABA?bunu nasıl anlarım Adım HnDe 14 Yaşındayım Teşekkürler

handecim çocuk sana aşık flan değil. daha 14 yaşındasın ve sana öyle geliyo. bn de senn yaşındayken aynı şeyi yaşadım vee çoooook pişman oldum. sen sen ol o çocuğu unut. bırak arkadaşın kalsın. sevgili olursanız senn yüzüne bile bakmaz. önemli olan senn kolay elde edilmeyecek bir kız olman. yaşın çok küçük. hayatını yaşa boşver tatlım :) sözlerimi de hafife alma sakın

benm bi arkdm war onu asıqım ama o bni sewyr mu emin deqlm ona ne zmn baksm bna bakyr inş oda bni sewyrdur bni sewdqini nasl anlyblcm bilmym adım meRve 14 ysndyım

Bnde birini çok sewiyorum.onu görünce kalbim pır pır ediyor.gözlerine baktığmda tuhaf oluyorum.ama o beni sewiyormu bilmiyorum.ne zaman ona baksam bana bakıyor.sonra bnm ona baktıqımı anlaynca kafasını çeviriyor..anlamadm ben bu çocuğu..okulda benimle hiç konuşmuyor.utanıyo galiba.

benlede hiç konuşmuo (bendee ona aşık olup olmadığımı bilmiorm ama) yanımda biriyle kavga ettiğimde oda ona vuruo işte beni korumaya çalışıo ama sevio mu bilmiormmm ):

AŞK

benim hoşlandığım bir erkek var onu çok çok çok seviyorum ama o beni seviyor mu bilmiyorum :( ama ben onu her gördüğümde kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor, onun yanın da başka kız görünce kıskanıyorum ve ondan utanıyorum ne yapabilirimm ???????

kübra bn bekir , ben seni sevmiyorum ben arzuyu seviyormm seni üzmek istememm cnm sn benm arkadaşmsn

aşk mı

bu gün okula yeni bir çocuk geldi tam bizim sınıfa biyoloji dersinde bana okul çıkışı napıyorsun dedi bende eve gitcem dedim ali de bende geliyim mi dedi ben şakasına hayır dedim sonra yine haftasonu napıyosun dedi ben hiçbirşey dedim sonra öğleyin birlikte takılmak istedi arkadaşlarımla takılcam sende gel dedim ali baNA yalnız olmak istediğini söyledi ben cevap vermedim derste bi ara saçımı filan oynadı almanca dersinde bakıştık ali bana aşık mı

Geri