Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

beni seviyomu

birini seviyorum.bnden 2 yaş büyük tenefüslede hep ona bakıyorum o bana bakıyo 5 saniye geçmeden ikimizde kafamızı çeviriyoruz(hep göz göze geliyoruz)beni seviyomu?

handecim bende senin yaşındayım ve bende aşık oldum benimki çok kısa ve hela sürüyo ben onu seviyorum ama o beni seviyomu bilmiyorum ama ben onu aklımdan çıkaramıyorum sen bence o coçuktan vazgeç bence ama ben onu aklımdan nasıl çıkarıcamı bilmiyorum çok ama çokkkkkkkkk seviyorum sizde bana yardımcı olunnnnnn arkadaşlar nolurrrrrrrrr aklımdan çıkarmanın yolunu bana söyleyinnn nolur artkadaşlarrrr bu benim ilk aşıkkk olduğum insan

seviyomu

lanet olsun arkımın eski çktığı onla konuşurken beni öle dikkatli dnliyoki gözlerime bakıyo bana çok sahip çkıyo geçenlede aradım bana srkıyola dedim kim onlar diye sinrli bi şklde srdu resmen korumam oldu ama ben onla knuşurkn onun gzlene bakmıyom UTANIYORUM ondan ama çooooooooooooooooooooooook seviyom ONU SENİ SEVİYORUM

...

Benim aşık olduqum kisiyi coqunlukla bana bakıodu ben ona baktıqımda benim baktıqımı hissediodu. Ben ona aşıktm o bana mı bilmiorm. Bana ilqisi bayaqı çoktu. Üşümemem için camı kapatır qenellikle ortamda beni dinlerdi. Benden yaşca büyük, sosyal paylaşım sitelerinde ilişkisi var olarak yazıyor. Bilmiorm bana ilqi qösterior. Lakin 7 Nisan'a kadar. Başka bir şehre taşındı, bana acı çektiriyo bu:'( Kasım qibi uqrayacak. Sabırlı olamıyorum. Taşındıqı şehre qittim o nu qörmeyi umut ettim ama malesef :( Yanımda olabilse keşke. Onun yüzünü,simasını,sesini unutmaya başladım sanırım :'(

aşkım benim

ben o çocuğu çok seviyorum yha beni kıskandırmaya çalışıyo gliba diyoki ben ona çıkma teklifi edicem o beni seviyo diyo acaba beni seviyomu?

derslerde hep bana bakıo sonra içime düşecek resmen hep onu benim üstüme atıolar bana bakarken gözlerinin içi gülüo bana kahramanlık yapıo sizce o bana aşık mı acepppppppppppppppp?

aşıqım ya

yha ben komşuma aşık oldum galiba onu gördümü içim uçuşuyor dünyalar benm oluyor sürekli onu görmek istiyorum bahnelerle sürekli dışarı çıkıyorum o bana pas bile vermiyor :( aşıkolup olmadıgını nasıl anlarım bu arda adım seher 13 yasındayım :( komşum da 14 yasında yardımm

Geri