Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bence bir kişiyi seviyorsanız açıkça söylayin emin olun bu işe yarayacaktır.

ben okulda bir çocuğu seviyorum yani aslında o benm en yakın arkadaşım ama ona söyliyemiyorum çünkü eğer beni sevmiyorsa arkadaşlığımızda bozulabilir. Geçen sene tüm sınıf onu sevdiğimi ortaya attılar bende onun yanına gidip öyle bişey olmadığını seni sadece arkadaşım olarak gördüğümü söledim sonrada bu konu kapandı. of ama bir sorun varki bu sene bana yakın davranıyo kolunu omzuma atıyo bana her sırrını anlatıyo bana sarılıyo her zaman yanımda oluyo..
Sanırım onu gerçekten seviyorum. Ama söyliyemiyorum işte ona bugün kimi seviyosun die sordum evet biraz cesaret gerektiren bir soru bu ama yaptım işte herneyse bir an durdu S dedi sonra Sanane dedi ama ben seni diicek sandım o kadar heyecanlandımki ama olsun yinede arkadaşız çokk yakın hemde sizce o beni seviyomuu ?? :(

bence size bakarken gözlerinin içinin gülmesi,bu süreçte bakışlarını sizden ayırmaması,siz dikkatli baktığınızda utanıp mahçup tavırlarla kaçmaya çalışıp eli ayağına dolaşmasıdır :) aşkın en güzel simgelerinden birkaçı sadece :)

of ya bn birine aşık oldum şuan 8. sınıftaım 5. sınıftan beri o çocua aşığım aslında olay şöle 5. sınıfta benim kankam la o cocuk sev oldular ondan snra bende o cocuktan hoşlanmaya başladım kankama bile sölemiştim oda nolcak felan demişti (çocukluk işte) işte sonra ayrıldılar cocuun adı berkay onlar çıktığı zmn bana knk diodu msn de felan konuşuoduk tabe bende iiyilik melegi ya ipek iyi kız(ipek kankam) bence ayrılma felan die ama zaman geçtikten snra msn den cocua sölemiştim onu sevdiini snra kankam 6. sınıfta başka okula yazıldı.şu an hala o çocuu seviorum gecen sene biraz soğumaya çalışıodum ondan gecen sene onun sınıfı benimkinin üstündeydi bu sene aşkım depreşti resmen çnkü sınıflar karma oldu ve sınıflarımız yanyana her tenefüs karşılaşıoz onun bizm sınıfta arkileri var bizm sınıfa gelio bazen heyecanlanıp konuştuuğum arkimle bağırrarak konuşuom tabe snra utancımdan yerin dibine giriom. şmdi bide tuğba die mal biri çıktı başımıza oda berkayı szevio faceden bütün fotolarını begenmş bnde inadına begendm ya cok tatlı bazen göz göze gelioz öle bakıo ama seviomu sevmiomu of anlayamadm keşke sevse yaaa :(:(

derste ben ona bakyorum onunda bana baktığını görüyorum.acaba beni seviyor mu sevmiyor mu ama başka kızlara çok yakın davranıyor.herkes diyorki o herkese yavşıyor diyo ondan sanada yavşıyor diyorlar ayrıca sevgiliside var....

aşk

bnde de aynı drm var ne yapacagmı blmiyorum ama bn onu dei gibi seviyorum onun dikkatnide çekiyorum am bnle knşmuyor br birimizi tnıyorz

Bu Çok saçma Çünkü benımde paylasmam gereken bır hıkayem var
biriyle çıkıyorsunuz sevmıyorsunuz ama sevdıgını sanıyorsun Sonra karsına arkadası cıkıyor ve asık oluyorsun Bu.. bu cok aptalca bılıyorum kendımı de kötü hissediyorum ve böyle davranmama sebep oluyor.. benim için birçok kişi secenekler arasında olsa da sanırım ben ona asık oldum ama bu cok farklıı.. düşüncelerınızı beklıyorum .

aşkım

bende bi kişiyle aynı anda nöbetçi oldum ve aşık oldum.her gözü bende . bazen okuldayken dışarı çıkıp bana bakıyor bazende sınıfa çıkıp camdan bakıo... ama bir sorunum var facesinge ilişkisi var yazıo ama kimle ilişkisi olduğu yazmıo .bana bir fikir verin .MESUT SENİ ÇOK SEVİYORUM Yaaaaaaa

Aşığım fatihim

Bnc easık olmak çok güzel ..ona yakın olmak ama birgün göremeyince üzlmek

Geri