Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

sen konuş o zmn... çok sevmese utanmaz hemen bi şekilde konuşurdu .

Herkesten önce o

Ben her şeyden önce onu hissediyorum. Yanımda olsada olmasada hep yakınımda olduğunu, bi yerlerden beni izlediğini biliyorum. Gerçek aşka inanmazdım 2 yıl önce onu tanıyana kadar. Sevgisinden kendi adım kadar eminim. Onun yanındayken kalbin yerinden çıkıcak gibi, elim titriyo, heyecanlanıyorum. . Ama bigün gidicek diye çok korkuyorum. Sevmek yanında olmaktan çok mücadele etmektir. Ben onu yaptım ve çok mutluyum.
Bu güzel paylaşım için ayrıca teşekkür ediyorum :)

aşkkk

Beenim sevdiğim hattta çok hoşlandığım bir çocuk var ve ben ona onu sevdiğimi söylemek istiyorum sizce doğru yapıyorum sevdim çocuğun adı melih ve çok ama çok yakışıklı oysa o beni seviyomu bilmiyorum ama bana derslerde olsun veya başka bişeyde olsun çok takılıyo ve bana sürekli ççok güzel bakıyo lütfen yorumm yapın yardıma ihtiyacım var arkadaşlarrr : bu arda çocuk benle aynı yaşta ikimizde 14 yaşındayızzzz

beni seviyormu

ben en yakın arkadaşıma çok aşık oldum benle çok ilgileniyor benle maytap geçenleri dövüyor ama bir türlü beni sevip sevmediini bilmiyorum aslında ben geçen sene onusevdiğimi sölemiştim ama ciddiye aalmadı ve bu sene bana çok yakın davranıyor

Alperen

ya ben birini seviyorum adı alperen benim adım zeliha 2. sınıfta geldi bizim sınıfa çok yakısıklı bana göre yni 2. sınıfta gelr gelmz ona aşık oldum şmdi 3. sınıftaym derslerde öğretmen başkan tahtaya çk diyince çkıyorum başkan benim işte bakıyo bana ben ona bakınca başka yere bakıomus gibi ypıyo benle ilgileniyo işte bazıları da uğraşıyo alperen bana aşık mı

yaaa lütfen yardımcı olun bi kızı çok seviyorum ama onun bni sevip sevmediğini bir türlü anlayamadam sınıftabi yanımda ki sırada oturuyor ve derste 3 5 kez çaktırmadan bana bakıyor ona döndüğümde ise kafasını çeviri yor ayrıyeten benle fazla konuştuğu da söylenemez ne derdsiniz acebaa oda bni seviyomudr

ben bizim sınıftaki birine aşığım orda sana çatıyorsa uğraşıyorsa derste sana bakıyosa dio tek derte bana bakıp bakmadığını bilmiyorum.adım merve 11 yaşındayım aşık olduğum kişinin adı yusuf aksine senada onu sewio

Hoşlantı...

Ben okulda bir çocuk gördüm Adını vermek istemiyorum. ona aşık oldum sonra bir çocuk benımle çok ugraşmaya başladı sonrasında arkadaşlarıma falan beni sorup selam yollamaya başladı. Tabi bende bundan hoşlantı duyup eski sevdiğim çocuktan vazgeçerek bu çocuğu sevmeye başladım yanına gidip birkaç soru sordum.... Bana şuanda tam yakınımda ve benimle konuşan birini canımı verecek kadar dünyalar güzeli bir kızı çok seviyorum dedi.. Bende ona şuanda bana tam istediğim gibi cevap veren tam karşımda benimle konuşan dünyalar yakışıklısı bir erkeği seviyorum dedim.. Vede şu anda çıkıyoruz.. Seni çok seviyorum aşkım inşallah bir ömür boyu mutlu oluruzzz...

Su halinizi gördümya ne diyim..
Benden tavsiye Eğer Erkek gözlerinin icine bakıyorsa ve size sataşmıyorsa vs. vs. onunla cıkın.. dış güzellige aşırı önem veren kimse coktan abayı yakmıştır.. bu cümleyi anlamıyan taksim meydanına baksın.

yaa bnm sınıftan sevdiğim bi çocuk var çocuk bana çok yakın davranıo ve bnmle çok ilgileni bana şakalar yapıyo acaba bu çocuk bana aşıkmı?????

Geri