Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

hoşlandığım kişi çok yakın arkadaşım benle sürekli ilgileniyor,fırsat buldukça elimi tutmaya çalışıyor,beni dinliyor,iltifat ediyor,arkadaşlarım ''sana bakarken gözlerinin içi gülüyor'' diyorlar ama ben hala şüphede kalıyorum sizce benden hoşlanıyor mu?

ya bnde birine aşık oldum arkadaşlarıma sordum aceba olabilirmi diye onlarda dikkat etmeye başlamışlar dersete bana bakıyormuş ama bn ona ne zaman baksam kafasını çeviriyor, başka bişeyle ilgileniyomuş gibi gözüküyor,en yakın arkadaşıyla kızlar olduğu zaman konuşuyorum pat diye gelip konuyu değiştiriyor ama bunu espiri yaparak konuyu değiştiriyo sonra ben güldüğümde bana baktığını hissediyorum. bnmle çok zıt ben pencereyi kapat diyorum o pencereyi açmaya çalışıyo çok kavga ediyoruz anlıcağınız baya zıt bir ikiliyiz bi erkekle kavga ettiğimiz zaman hemen yanıma geliyo ve saçma sapan hareketler yaparak çocuğa ya omuz atıyo ya dövüyo yada duvara çarptırıyo hiç bir erkekle yan yana gelmeme izin vermiyo amaa bu son günlerde bnle diğer günlere göre çok ilgilenmediğini fark ettim çünkü tlfonumu istedi verdim ve hemen mesajlarıma bakma dedim aceba yanlış anlamış olabilirmi ha bide bnmle çok konuşmuyo ama beni sürekli güldürmeye çalıştığını fark ettim dün :DD çooook mutlu oldum

merhaba ben bir çocuğu seviyorum. yakın arkadaşım bana ''oda seni seviyor ''diyor.o beni izliyor sürekli yanıma gelmeye çalışıyor komiklik yapınca hep ben gülüyor muyum diye bakıyor.beni korumaya çalışıyor .onun arkadaşı ona söylerken duydum çıkma teklifi etmesini istedi o yok dedi beni seviyor mu anlayamadım beni seviyorsa neden itiraf etmiyor dediğim gibi yakın arkadaşıma beni sevdiğini söylemiş bana yardımcı olur musunuz?

sizze birşey sorucam benden bi erkek hoşlanıyor 2 seneden beri çıkma tekliği ediyor ben kabul etmiyorum sonra ben onla kavga ettim ve küstüm onla barıştık galiba ama ben ona karşı hisler hissettim mesala onun çıkma tekliğini niye kabul etmedim falan diyorum ben ona aşık mıyım?

bilinmeyen aşk..

bnimde öle bir hayatım var ne zaman ona baksam oda bana bakıyor olur ama sonra bana kafasını çevirio bnimle hiç konuşmuo bana sadece ödev soruo başka hiç bnimle konuşmuo..acaba neden böyle yapıo anamıom facede ben ona bişii yazmasam o bana hiç bişe yazmıo

bir erkek sana çatıyorsa seninle uğraşıyorsa.. sana derlerde veya herhangi bir yerde sana bakıyorsa seninle konuşmaya çalışıyorsa seni seviyo demktir...

benim sınıfımda bir çocuk var 2 sene önce o beni seviyordu ama ben ona bakmıyordum yani onu umursamıyordum ama şimdi onu çok seviyorum ve onu umursamadığım için çok pişmanım onu sevdiğimden haberi oldu ama o beni seviyormu bilmiyorum offfffffffffffffffff offfffffffffffff

Geri