Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Yaaa beNimde aŞık OLduĞum bi çocUk wAr . HaTTa iLk BaŞlarda tEk traflı sanıYoRdum. AmA snRaa o dA bNa iLgi qsTermeye bŞlaDı. Mesela bizim sınıfta bir çocuk var. Sınıfta doLapın üStüne ÇıkMıştı. Bndee oNaa sN myMunmusun ? dYe sRdum. AyağıYLa oKuL qmleğimi kİrletti. BnDe oNa kAlkıp vurdumm . SnRaa yrime oTuRdum. Snraa bnm sVdiğim çoCuk gömleğimi kirleten çocuğun yanına geldi. ''Sen bu kıza nasıl vurursun ? Birdaha oNa vurursan seni dÖverim dedi. '' O zMn bn bRaz uTandm. AmA yİnedeee dHa çook oLay oLdu. OnuNla aRamzDaaaa AMA Bn oNunla knuşmayaa uTanıyorummm :)

erkekler

bnce svmyrdr adı üstnde en ykn arkdşn heralde sennle gidip snnle gdck arkadaşlar erkeklere kanmayın ltfen szi oynatıyorlar haberiniz yokk

slm benim adım duygu mert diye biri hep bana bakıyor bende ona bakıyorum acaba birbirimize aşık mıyız ve bana bütün çocuklar bakıyo ben 12 yaşındayım

yha aşkımın ismi berat 12 yaşında bn ise 11 yaşındayım ve bna çıkma teklifi etti bnde onu seviodum kabul ettim teklifini çok mutluyum yuppi :)

ben adı taha olan birine aşık oldum ama obana aşıkmı diye düşünürken ona sordum ama cevabını alamadım

ben de bir çocuktan hoşlanıyorum galiba. o kadar sevimli ve saf ki, onu orjinal yapan bir şey var. kimselere benzemiyo. yılın başında da hoşlanıyodum ondan ama o başkasından hoşlanıyodu ama kızın onu kesinlikle sevmiceğini öğrenince yıkıldı. ayyy kıyamam ona:(

aşkkk

bnmde sevdiim çocuk var mahlalleden bana hep bakarken yakalıom bn ona laf atmıom o bn laf atıo hep.Ama onu çok çok kıskanıorum....biraz da çapkın bide beni bnm knklarımla kıskandırmaya çalışıo aşkımmm

Geri